Powodzenia!

Piękne mieszkanki Dolnego Śląska w półfinale Miss Polski 2024. Kiedy gala? [ZDJĘCIA]

2024-04-17 10:34

Ćwierćfinał konkursu Miss Polski 2024 dobiegł końca. Jury wyłoniło 60 najpiękniejszych kobiet z całej Polski, które dostały się do półfinału. Wśród nich są również trzy mieszkanki Dolnego Śląska - 26-letnia Kinga Cyran, 21-letnia Klaudia Jasińska oraz 26-letnia Dominika Kowalczyk. Czy jedna z nich zostanie Miss Polski 2024? Sprawdź, kiedy jest gala.

Piękne mieszkanki Dolnego Śląska w półfinale Miss Polski 2024. Kiedy gala?

Właśnie zakończył się kolejny etap Miss Polski 2024. W tym roku najpiękniejsza Polka zostanie wybrana po raz 35. Spośród 162 ćwierćfinalistek jury wybrało 60 kobiet, które zakwalifikowały się do półfinału. Wśród nich są dwie mieszkanki Wrocławia oraz jedna mieszkanka Legnicy

Pierwszą jest 26-letnia Kinga Cyran. Jak możemy przeczytać na Facebooku konkursu w opisie pod zdjęciem wrocławianki:

"Kinga Cyran ma 26 lat i jest wrocławianką. Ukończyła prawo i pracuje w zawodzie prawnika a jej największymi pasjami jest malowanie obrazów i gotowanie, które dają jej wolność wyrażania siebie. Jej celem jest zainspirować kobiety do bycia liderkami i wpłynięcia na zmiany społeczne. Chciałaby być głosem silnych kobiet"

Drugą półfinalistką z Wrocławia jest 26-letnia Dominika Kowalczyk. Jak czytamy w opisie pod zdjęciem kobiety:

"Dominika Kowalczyk ma 26 lat i większość swojego życia spędziła we Wrocławiu, mimo, że urodziła się na Śląsku. Jest studentką 6. roku medycyny, w lutym zdała egzamin lekarski i niedługo zdobędzie tytuł lekarza. Swoją przyszłość wiąże z kardiochirurgią. Pracuje na co dzień w laboratorium, a jej największą pasją, którą zaczęła jeszcze w czasach nastoletnich jest nurkowanie.…"

Oprócz nich, Dolny Śląsk reprezentuje również trzecia kandydatka. Jest nią 21-letnia Klaudia Jasińska. Jak czytamy w opisie pod jej zdjęciem na Facebooku konkursu:

"Klaudia Jasińska ma 21 lat i pochodzi z Legnicy. Studiuje logistykę i transport i dodatkowo pracuje jeszcze w restauracji. Uwielbia spacery po górach, medytacje i książki o rozwoju osobistym. W swoim życiu kieruje się szczerością.…"

Kobiety ponownie spotkają się już 26 kwietnia w hotelu Kolumna Park pod Łodzią. Odbędzie się wówczas Półfinał Miss Polski 2024, podczas którego dowiemy się, czy piękne mieszkanki Dolnego Śląska dostały się do finału. Za to jubileuszowa 35. Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca

Poznaj piękne półfinalistki Miss Polski 2024 z Dolnego Śląska