Pierścionek zaręczynowy

i

Autor: East News /

Niecodzienna zguba w autobusie. MPK Wrocław szuka właściciela pierścionka zaręczynowego

2021-06-28 12:26

W autobusie linii A jadącym w kierunku ulicy Racławickiej został znaleziony pierścionek zaręczynowy. O cennym przedmiocie na swoich mediach społecznościowych poinformowało MPK Wrocław. Chce go natychmiast zwrócić prawowitemu właścicielowi. No właśnie: a jak go zweryfikować?

"Być może przyszły panie młody.. Znaleźliśmy twój PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY" - taką rymowaną informację umieściło na swoim profilu społecznościowym MPK Wrocław. 

Zguba została znaleziona w autobusie linii A jadącym w kierunku ulicy Racławickiej. MPK Wrocław prosi właściciela o kontakt z Biurem Rzeczy Znalezionych pod numerem 71 321 72 71 lub 71 321 72 70.

Przewoźnik podkreśla, że jest sporo sposobów zweryfikowania, czy pierścionek faktycznie należy do osoby, która się po niego zgłosi. Właściciel będzie musiał m.in. powiedzieć, co znajduje się na opakowaniu pierścionka. Pracownicy MPK mogą to też ustalić, sprawdzając nagranie z monitoringu.

"Prosimy o udostępnianie. Może powie "tak" - czytamy dalej w poście przewoźnika. 

Komentarzy nie szczędzili też internauci.

"Jeśli zaręczyny były w Mpk Wrocław to już wiemy czemu tam został,

"Może sęk w tym, że powiedziała "nie",

"Może się rozmyślił" - czytamy pod postem. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl albo bezpośrednią wiadomość na facebook.com/eskawroclawnews.

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?