Zakupy

Nie uwierzysz, jakie rzeczy sprzedają wrocławianie. Zobacz, co znaleźliśmy w ogłoszeniach

2024-02-21 12:04

Na portalu olx.pl można znaleźć właściwie wszystko. Oprócz odzieży, kosmetyków, książek, czy sprzętu AGD i RTV sprzedający zamieszczają też wyjątkowo nietypowe rzeczy. Sprawdziliśmy, jakie cuda wystawiają na portalu ogłoszeniowym wrocławianie. Są wśród nich m.in. ślimaki afrykańskie, domowy szczur i skrzynka do badania gleby z okresu PRL-u... Ale to nie wszystko!

Takie rzeczy sprzedają wrocławianie w internecie. Prawdziwe cuda!

Wrocławianie sprzedają w internecie bardzo różne rzeczy. Niekiedy można trafić na prawdziwe perełki, a innym razem być mocno zaskoczonym. Na portalu ogłoszeniowym olx.pl wielu mieszkańców Wrocławia wystawia na sprzedaż przedmioty, których chce się po prostu pozbyć z domu. Samo umieszczenia ogłoszenia jest przeważnie darmowe, oprócz takich kategorii jak np. nieruchomości, czy praca.

Sprawdziliśmy, co sprzedają w sieci wrocławianie i okazuje się, że można trafić na bardzo nietypowe rzeczy. Wśród wielu „oryginalnych” ofert znaleźliśmy np. kombinezon przeciwchemiczny, straszyka australijskiego, starą puszkę Pewex po cukierkach, czy domowego szczura Dambo. Naprawdę sporo jest przedmiotów kolekcjonerskich. Sprawdźcie w galerii, co wrocławianie sprzedają w internecie.

Nie uwierzysz jakie rzeczy sprzedają wrocławianie. Zobacz, co znaleźliśmy w ogłoszeniach