Klaps

i

Autor: Bokskapet / CC0 / pixabay.com

Wrocław

Kolejny film kręcony we Wrocławiu. Zmiany w organizacji ruchu. Kierowco, w tych miejscach nie zaparkujesz

2024-05-15 13:57

Lady Love jest kolejnym filmem, który w najbliższych dniach kręcony będzie we Wrocławiu. Do 17 maja spodziewać się można utrudnień w ruchu związanych ze zdjęciami do produkcji agencji Bongo Media Production.

We Wrocławiu kręcony jest film "Lady Love". Utrudnienia w ruchu

Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, w najbliższych dniach we Wrocławiu można spodziewać się utrudnień w ruchu związanych ze zdjęciami do filmy "Lady Love". O produkcji na ten moment nie wiadomo zbyt wiele. Odpowiedzialna jest za nią agencja Bongo Media Production, które do tej pory pochwalić może się takimi projektami jak: 

  • "Żywioły Saszy. Ogień” - serial fabularny dla player.pl i TVN
  • "Dawid Kubacki: Droga do Pekinu” - film dokumentalny dla Eurosportu
  • "Art-B. Made in Poland.” - serial dokumentalny dla Discovery Networks International 
  • "Światowe rekordy dla Guinessa filmowa” - serial dla Mediaset

Można spodziewać się więc, że "Lady Love" jest kolejnym filmem, którym agencja zajmuje się na zlecenie koncernu Warner Bros. Discovery, który od kwietnia 2022 roku jest właścicielem Grupy TVN, odpowiedzialnej za wiele polskich, kinowych komedii.

Utrudnienia w ruchu we Wrocławiu. W tych miejscach nie zaparkujesz

Jak informuje ZDiUM, plan zdjęciowy potrwać ma do 17 maja. W związku ze zdjęciami do "Lady Love", nieco cięższe życie będą mieli wrocławscy kierowcy. W tych miejscach można spodziewać się utrudnień: 

  • 15 maja – plac Uniwersytecki i ulica Rzeźnicza

Ręczne sterowanie ruchem na obszarze całego placu, zajęcie miejsc postojowych na Rzeźniczej pomiędzy Ruską a św. Mikołaja (zaplecze techniczne dla planu zdjęciowego w hotelu).

  • 16/17 maja – plac Kościuszki przy Świdnickiej

W godzinach 20:00 – 6:00 zajęcie miejsc postojowych na fragmencie placu bezpośrednio przy Renomie, kamienicach o nrze 21 – 23 oraz po stronie hotelu Savoy i sklepu Skryba, ręczne sterowanie ruchem w obrębie skrzyżowania. Tymczasowy parking (w zamian za zajęte miejsca postojowe) wyznaczono na terenie Opery Wrocławskiej.

Tomasz Adamek po ataku Tyburskiego i zadymie przed FAME 21