Kino samochodowe we Wrocławiu. Co można zobaczyć? [REPERTUAR, DATA]

i

Autor: Materiały prasowe Stadion Wrocław Kino samochodowe we Wrocławiu. Co można zobaczyć? [REPERTUAR, DATA]

Kino samochodowe we Wrocławiu. Co można zobaczyć? [REPERTUAR, DATA]

2021-05-06 15:25

Od 15 maja, po kilkumiesięcznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, swoją działalność wznawia kino samochodowe we Wrocławiu na Stadionie Wrocław. Będzie można oglądać tam filmy na największym ekranie w Europie. Jaki pojawi się repertuar? Sprawdźcie poniżej.

Kino samochodowe we Wrocławiu - od 15 maja będzie można ponownie z niego skorzystać. Co będzie można obejrzeć? Na jakich zasadach? Kino zlokalizowane będzie na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej. Filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran kina jest największy w Europie. Oprócz tego, ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Spis treści

  1. Repertuar kina samochodowego we Wrocławiu - co i kiedy będzie można obejrzeć? 
  2. Kino samochodowe - cennik

Repertuar kina samochodowego we Wrocławiu - co i kiedy będzie można obejrzeć? 

Seanse w kinie samochodowym na Stadionie Wrocław odbywać się będą w weekendy do 10 lipca. Pierwszego dnia - 15 maja - wyświetlony zostanie film „Dżentelmeni” Guya Ritchiego, w którym grają m.in. Matthew McConaughey, Colin Farrel i Charlie Hunnam. Dzień później zobaczymy „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Kolejny weekend to oskarowe „La La Land” i horror „Laleczka”.

Repertuar kina na dalsze dni możecie śledzić na bierząco na stronie Stadion Wrocław. 

Kino samochodowe - cennik

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Bilety będzie można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl. Ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów.

  • Bilet Standard  – 50,00 zł/ samochód osobowy
  • Bilet Komfort – 75 zł/ samochód osobowy (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn,
  • 1 x nachos, 2 x napój)
  • Bilet Premium – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój)
Raport z anteny 04.05, godz.10