Żarty się skończyły! Runmageddon we Wrocławiu już 1 kwietnia. To ostatni moment, by się zapisać

i

Autor: Youtube/Runmageddon

Ostatni moment na zapisy!

Żarty się skończyły! Runmageddon we Wrocławiu już 1 kwietnia. To ostatni moment, by się zapisać

2023-03-22 14:35

Runmageddon to największy w Polsce bieg z przeszkodami. To nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim walka z samym sobą, ze swoimi słabościami. Wziąć udział w nim może każdy - poziom trudności tras jest zróżnicowany i wszyscy znajdą coś dla siebie. Już 1 kwietnia w Runmageddonie pobiec będzie można we Wrocławiu. Trzeba jednak się pospieszyć!

Runmageddon to wyzwanie nie tylko dla sportowców. Ze swoimi słabościami zmierzyć się może każdy. Na wydarzenie we Wrocławiu wciąż trwają zapisy, lecz uwaga! W głównych kategoriach biegowych pozostały już ostatnie miejsca, także trzeba się pospieszyć. Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia na Tarczyński Arenie. 

Czym jest Runmageddon?

To tylko i aż bieg z przeszkodami. Organizatorzy na każde wydarzenie przygotowują kilka różnych wariantów biegu, by każdy znalazł dla siebie coś na odpowiednim poziomie trudności. I choć mogłoby się wydawać, że jedyne, co musicie zrobić, to ruszyć przed siebie i dotrzeć do mety, to są to tylko pozory. Tak, w teorii jest to takie proste, jednak w praktyce Runmageddon to walka wewnętrzna walka z samym sobą, która pozwala na przezwyciężenie swoich słabości.

Kto może zapisać się na Runmageddon?

W wydarzeniu udział wziąć może każdy - organizatorzy przygotowali specjalne kategorie, by wszyscy mogli znaleźć coś na miarę swoich możliwości. Dostępne są biegi dla dzieci, juniorów i dorosłych. Można przejść jedynie przez tor przeszkód, pobiec na trasie familijnej, 3-kilometrowej lub 6-kilometrowej. 

Runmageddon we Wrocławiu - jak się zapisać? 

Udział w wydarzeniu jest płatny, a cena zależy od kategorii, w której chcemy wziąć udział. Runmageddon we Wrocławiu odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku na Tarczyński Arenie. Zapisać się można na tej STRONIE.