Zaginęła 17-latka. Jej telefon zamilkł, zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

i

Autor: Gdziekolwiek jesteś/policja.pl

Wrocław

Zaginęła 17-latka. Jej telefon zamilkł, zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

2023-09-06 9:42

Tajemnicze zaginięcie 17-letniej Martyny Tonder. Nastolatka poszukiwana jest od piątku, 25 sierpnia. To wtedy wyszła z domu w Czarnowcu mówiąc, że idzie się przejść i do tej pory nie wróciła. Najprawdopodobniej zaginiona miała się spotkać z osobą poznaną w internecie. Pojawiły się też informacje, że dziewczyna może przebywać we Wrocławiu.

Od ponad 10 dni policja w Ostrołęce poszukuje Martyny Tonder. 25 sierpnia nastolatka około godz. 6:50 wyszła z miejsca zamieszkania w Czarnowcu w powiecie ostrołęckim i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Martyna widziana była po raz ostatni dnia 25 sierpnia 2023 roku, około godziny 7.00 opuściła swoje miejsce zamieszkania w Czarnowcu mówiąc, że idzie się przejść. Ostatni kontakt telefoniczny miał miejsce tego samego dnia około godziny 15.00 dzwoniła do niej siostra, Martyna nie odebrała połączenia odpisała tylko, że nie ma czasu. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jej telefon pozostaje nieaktywny od dnia zaginięcia - czytamy w komunikacie na facebookowej stronie "Gdziekolwiek jesteś"

Najprawdopodobniej nastolatka pojechała do Warszawy, gdzie miała się spotkać z osobą poznaną w internecie. Jednak pojawiły się informacje, że była widziana we Wrocławiu.

Rodzina obawia się o los nastolatki i apeluje o pomoc

Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca zamieszkania zaginionej proszone są o pilny kontakt z policją w Ostrołęce, tel. 47 704 14 24, bądź z najbliższą jednostką policji. Można również skontaktować się prywatnie anonimowo poprzez stronę „Gdziekolwiek jesteś”.

Rysopis zaginionej:

Zaginiona 17-latka ma około 165 cm wzrostu, normalną budowę ciała, włosy ciemne do ramion, kolczyk w przegrodzie nosowej w kształcie koła. W dniu zaginięcia miała na sobie buty typu glany ciemne, krótką spódnicę, rajstopy typu kabaretki, naszyjnik w stylu obroży z ćwiekami.

Symbole wrocławskiego PRL-u. Oto najciekawsze budynki