Wypadek na ul. Legnickiej we Wrocławiu. Motocyklista trafił do szpitala

i

Autor: Pexels.com zdj. ilustracyjne

Na drodze

Wypadek na ul. Legnickiej we Wrocławiu. Pijany motocyklista trafił do szpitala

2023-11-13 18:41

Bardzo groźny wypadek na ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Około godz. 18:00 na skrzyżowaniu z ulicą Dobrą zderzyły się cztery samochody osobowe i dwa motocykle. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Na miejscu są służby ratunkowe, panują utrudnienia.

Do zdarzenia doszło wieczorem około godz. 18:00. Na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z ul. Dobrą zderzyły się cztery samochody osobowe i dwa motocykle. Na miejsce skierowano służby ratownicze, w tym ratowników medycznych, strażaków i policję. 

Pijany motocyklista sprawcą wypadku na ulicy Legnickiej

- Z naszych informacji wynika, że w wypadku brały udział dwa motocykle oraz cztery auta osobowe. 28-letni kierowca motocykla uderzył w drugiego motocyklistę, a ten wywracając się uderzył w samochód. W efekcie tego zdarzenia są dwa uszkodzone motocykle i cztery uszkodzone auta - przekazał nam podkom. Wojciech Jabłoński, rzecznik wrocławskiej policji.

Jak dodał policjant, motocyklista który spowodował wypadek miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Jak na razie nie wiadomo w jakim stanie kierowca motocykla trafił do szpitala. Na ulicy Legnickiej panują utrudnienia dla kierowców. W miejscu wypadku policjanci wykonują pomiary i zabezpieczają ślady. Wyjaśniane są również okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest lewy i środkowy pas ruchu.

Śmieszne nazwy miejscowości na Dolnym Śląsku. Dziadowa Kłoda, Wińsko, Bagno i wiele innych