UFO nad Wrocławiem? Różowa łuna w Siechnicach

i

Autor: Facebook.com/ Radio RAM

Dolny Śląsk

Ufo nad Wrocławiem? Różowa łuna na niebie w Siechnicach

2023-10-06 10:13

Czy Demogorgon z popularnego serialu Netflixa "Stranger Things" nawiedził podwrocławskie Siechnice? Tego nie możemy być pewni, ale wiadomo, że zeszłej nocy nad tą miejscowością rozpościerała się piękna, różowa łuna światła. Zobaczcie piękne widoki, które uwiecznili mieszkańcy Siechnic.

Demogorgon ze "Stranger Things" w Siechnicach? Różowa łuna nad Wrocławiem

Fani popularnego serialu Netflixa "Stanger Things", którzy mieszkają w podwrocławskich Siechnicach mogli poczuć się, jak bohaterowie serialu. Zeszłej nocy mogliśmy bowiem zauważyć różową łunę światła, która rozpościerała się zarówno nad Siechnicami, jak i południowo-wschodnią częścią Wrocławia

Mieszkańcy dzielili się zdjęciami tego pięknego widoku na Facebooku. Wiadomo, że tak naprawdę jest to odbijające się światło od szklarni w Siechnicach, w której hodowane są pomidory. Mimo wszystko takie widoki potrafią rozbudzić wyobraźnię. Internauci chętnie komentowali to zjawisko:

"Mi to wygląda na UFO" - pisze jedna z internautek.  

"Niech przeniosą wrocławski Mordor do Siechnic" - komentuje inny użytkownik. 

"W Las Vegas otworzyli tę ultranowoczesną "halę" koncertową. Siechnice nie chciały być gorsze. A na pierwszy ogień koncert Kaśki Sochackiej." - dodaje kolejny użytkownik. 

Koniecznie zobacz piękne, różowe niebo nad Siechnicami

Cmentarz leśników