"Trinity" Patryka Vegi we Wrocławiu! Tak wygląda plan filmowy [ZDJĘCIA]

2023-03-17 14:35

"Trinity" - tak brzmi roboczy tytuł nowego filmu Patryka Vegi, który w dniach 13-15 marca kręcony jest we Wrocławiu. Udaliśmy się na plan zdjęciowy, by zdradzić pokazać wam nieco produkcji zza kulis.

Nowy film Patryka Vegi ma już nawet swój roboczy tytuł. "Trinity" to najnowsza produkcja popularnego reżysera, który zdjęcia do swojego dzieła postanowił kręcić między innymi we Wrocławiu.  

"Trinity" - nowy film Patryka Vegi. Gdzie jest kręcony?

Zdjęcia do "Trinity" robione są aktualnie we Wrocławiu. W dniach 13-15 marca ekipa filmowa zajęła ul. Łukasińskiego oraz ul. Mierniczą, które znajdują się na Przedmieściu Oławskim. Dla mieszkańców oznacza to spore utrudnienia - ulice zamknięto dla ruchu kołowego, a w obrębie planu filmowego obowiązuje zakaz postoju.

"Trinity" - nowy film Patryka Vegi. O czym jest?

Popularny reżyser tym razem swoją produkcję osadził w dosyć nietypowych dla siebie czasach. Akcja nowego filmu Patryka Vegi będzie działa się w latach 60. ubiegłego wieku. Więcej informacji o "Trinity" jednak na próżno szukać - producent bardzo uważnie dba o to, by w mediach nie pojawiły się żadne przecieki na temat filmu.

"Trinity" - nowy film Patryka Vegi. Co dzieje się na planie?

We wtorek 14 marca postanowiliśmy wybrać się na plan filmowy i zaobserwować, czy dzieje się na nim coś ciekawego. Odpowiedź jest taka, jak zapewne się spodziewacie - tak, dzieje się. Na miejscu obecnych jest sporo statystów przebranych w stroje nawiązujące do lat 60., a po ulicach jeżdżą zabytkowe samochody. O porządek dbają policjanci oraz pracownicy służb porządkowych, którzy zatrzymują ruch pieszych, gdy akurat kręcona jest jakaś scena.

"Trinity" - nowy film Patryka Vegi. Wasze mieszkanie może znaleźć się w filmie!

Bardzo ciekawa była również informacja, którą znaleźliśmy na drzwiach jednej z kamienic. "Poszukiwane są mieszkania w stylu lat 90'. Propozycja jest płatna" - przeczytaliśmy na karteczce. Jej zdjęcie, tak jak kilka innych ujęć z planu filmowego, znajdziecie w poniższej galerii!