Podróże

Tanie loty na Boże Ciało z polskich miast. Oto najtańsze kierunki

2024-05-22 10:11

Po długim majowym weekendzie czeka nas kolejna laba na przełomie maja i czerwca. Szansa na wolne pojawi się w związku z Bożym Ciałem. Święto to obchodzimy już w czwartek 30 maja. To świetny moment na city break i zwiedzanie europejskich miast. Gdzie warto polecieć na długi weekend? Sprawdzamy!

Boże Ciało 2024. Jak zaplanować wolne dni?

Boże Ciało 2024 to kolejna szansa w tym roku na przedłużony weekend i tym samym błogi odpoczynek od pracy. W tym roku święto to wypada w czwartek 30 maja. Tak zwana „czerwcówka” wypada zatem wyjątkowo wcześniej, na przełomie maja i czerwca. Wystarczy wziąć urlop w piątek 31 maja, a przedłużony weekend będzie trwał 4 dni. Jeśli jednak wykorzystamy 4 dni urlopu w okresie od 27 do 31 maja będziemy mieli aż tydzień laby. To idealna okazja na wyjazd za granicę.

Tanie loty na Boże Ciało 2024

Jak zaplanować wolny czas w długi weekend? Warto spakować plecak i polecieć za granicę. Opcji jest bardzo wiele i wciąż w systemach rezerwacji biletów lotniczych można znaleźć ciekawe oferty. Znajdziemy także propozycje na wylot do cieplejszych krajów, jak chociażby Włochy, Grecja, czy Cypr. Najtaniej polecimy jednak na city breaki do takich państw, jak np. Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, czy Bułgaria. Ceny za bilety w obie strony zaczynają się już od zaledwie 149 zł za osobę. Bilety można kupić m.in. bezpośrednio na stronach poszczególnych linii lotniczych oraz w systemie skyscanner.pl. 

Gdzie wybrać się na czerwcówkę 2024? Sprawdź szczegóły w naszej galerii.

Tanie loty na Boże Ciało z polskich miast. Oto najtańsze kierunki