Polska - Holandia: kibice

i

Autor: CyfraSport Polska - Holandia: kibice

QUIZ

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

2024-06-21 15:03

Jak dobrze pamiętasz występy reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy? Sprawdź się w naszym quizie! W którym roku Polska po raz pierwszy awansowała na Euro? W którym roku nasza kadra zaszła najdalej w historii? Tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi na te pytania.

Quiz. Jak dobrze pamiętasz występy reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy?

Historia reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy jest stosunkowo krótka, aczkolwiek intensywna. Jak dobrze pamiętasz występy Polaków na Euro? Sprawdź się w naszym quizie!

Leo Beenhakker był trenerem, który po raz pierwszy wprowadził naszą kadrę na ten turniej. Pamiętasz, w którym było to roku? Co takiego podczas Euro w 2016 roku zrobił Bartosz Kapustka, zapracowując sobie na późniejszy transfer do Leicester City?

W naszym quizie o występach Polaków na Euro znajdziecie 10 pytań. Na każde z nich jest tylko jedna poprawna odpowiedź, jednak za pomyłki nie odejmujemy punktów. Jak dobrze pamiętasz występy reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy? 

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

Pytanie 1 z 11
Reprezentacja po raz pierwszy na mistrzostwa Europy awansowała, gdy prowadził ją trener Leo Beenhakker. W którym roku odbyło się pierwsze Euro z udziałem naszej kadry?
EURO 2024: Ceny na stadionie