Pociągiem ZA DARMO ze Szklarskiej Poręby i Wałbrzycha do Wrocławia! Jak skorzystać z bezpłatnego przejazdu?

i

Autor: Koleje Dolnośląskie Pociągiem ZA DARMO ze Szklarskiej Poręby i Wałbrzycha do Wrocławia! Jak skorzystać z bezpłatnego przejazdu?

Pociągiem ZA DARMO ze Szklarskiej Poręby i Wałbrzycha do Wrocławia! Jak skorzystać z bezpłatnego przejazdu?

2022-02-17 12:55

Powrót gratis to oferta dla miłośników atrakcji turystycznych, którzy wybierają się do Szklarskiej Poręby czy Wałbrzycha. Korzystając z promocji, pasażerowie Kolei Dolnośląskich kupią bilety na podróż za połowę ceny. Od kiedy obowiązuje promocja i jak długo potrwa? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Końcówka lutego to doskonały czas na zimowe wycieczki po Dolnym Śląsku. Oferta dla zainteresowanych podróżą do Szklarskiej Poręby obowiązuje od soboty do niedzieli. Dla osób, które zdecydują się odwiedzić Wałbrzych, oferta jest ważna we wszystkie weekendy do końca roku.

Darmowy przejazd pociągiem ze Szklarskiej Poręby i Wałbrzycha do Wrocławia. Jak skorzystać z oferty?

Piechurzy, narciarze biegowi czy amatorzy białego szaleństwa znajdą w Szklarskiej Porębie bogaty wachlarz tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Na szczególną uwagę zasługuje zielony szlak na Szrenicę, oferujący liczne punkty widokowe.

Powrót Gratis to propozycja dla tych, którzy zamierzają wziąć udział w zakończeniu tegorocznej akcji Projekt Zima, odwiedzając kompleks Ski Arena Szrenica, której patronuje samorząd województwa dolnośląskiego. Pasażerowie, kupując tradycyjny bilet do stacji Szklarska Poręba Górna lub Szklarska Poręba Jakuszyce, bez dodatkowej opłaty będą mogli wrócić do stacji docelowej. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest uzyskanie pieczątki ze stoiska Kolei Dolnośląskich na terenie Ski Arena Szrenica.

Wałbrzych to miasto, które może być świetną bazą wypadową na jednodniową wycieczkę. Rynek, palmiarnia, Muzeum Porcelany czy spacer na szczyt Borowej mogą stanowić cel lub uzupełnienie dnia, po odwiedzinach Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia – największej atrakcji turystyki poprzemysłowej w Polsce. Obiekt mieści się w dawnej kopalni węgla brunatnego „Julia”, która zakończyła swoją działalność w 1996 roku. Dzisiaj, dzięki rewitalizacji tego miejsca, zwiedzający mogą poznać historię i kulturę górnictwa węglowego na Dolnym Śląsku.

Oferta Powrót Gratis jest skierowana do osób, które w dowolny weekend tego roku wybiorą się do Wałbrzycha i skorzystają z wizyty w Parku Wielokulturowym. W pociągu trzeba okazać konduktorowi bilet wstępu do parku i bilet na przejazd w stronę Wałbrzycha.

Więcej szczegółów na temat promocji możecie znaleźć też TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 17.02 (Goście: Michał Wawrykiewicz - adwokat oraz Kazimierz Krupa - dziennikarz ekonomiczny) Sedno Sprawy: Patryk Jaki