Pobił w klubie w centrum Wrocławia! Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc

i

Autor: Materiały prasowe policja Wrocław Pobił w klubie w centrum Wrocławia! Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc

Pobił w klubie w centrum Wrocławia! Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc

2022-05-23 11:54

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała mężczyzny, do którego doszło 21 listopada 2021r. w jednym z klubów muzycznych we Wrocławiu przy ul. Św. Mikołaja. W toku tego postępowania zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci monitoringu, na podstawie którego pozyskano wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem.

Do pobicia i uszkodzenia ciała mężczyzny doszło w jednym z klubów muzycznych przy ul. Św. Mikołaja we Wrocławiu 21 listopada 2021 r. Policjanci z komisariatu przy ul. Trzemeskiej zabezpieczyli monitoring. Na nagraniu widać mężczyznę, który jest poszukiwany w związku z pobiciem. Udostępniono publicznie jego wizerunek.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na fotografii, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym czynności pod nr tel. 601 701 056 w godzinach 7:00 – 15:00, z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod jednym z nr tel. 47 87 131 31 lub 47 87 143 90 lub osobiście na Komisariacie Policji Wrocław Stare Miasto.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!