We Wrocławiu pojawią się dinozaury. Otwarcie już 1 maja!

i

Autor: pixabay.com We Wrocławiu pojawią się dinozaury. Otwarcie już 1 maja!

Majówka 2021 we Wrocławiu: wystawa dinozaurów uświetni dzień. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-04-26 14:11

Od 1 maja, na odwiedzających Wrocławski Ogród Botaniczny, czekać będzie kolejna niezwykła atrakcja. Ogród wraz z JuraParkiem Krasiejów szykuje ekspozycję naturalnej wielkości gadów prehistorycznych. Na terenie ogrodu pojawią się sporo gatunków modeli dinozaurów. Dinopark otwarty będzie w dniach 1-30 maja.

Wystawa jest organizowana przy współpracy z JuraParkiem w Krasiejowie i to właśnie stamtąd pochodzić będą rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów. „Ogrodowy Dinopark” będzie można oglądać w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Sienkiewicza 23 we Wrocławiu, w dniach od 1 do 30 maja 2021 r. 

Modele, które można będzie podziwiać, wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz w zgodzie z najnowszymi odkryciami i standardami obowiązującymi w paleontologii, a wystawa z całą pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym. Dinozaury, które pojawią się w dinoparku to: Scelidozaur, Silezaur, Ceratozaur, Triceratops, Velociraptor, Tanikolagrez, Avacertops,Kentrozaur.

Kasy Ogrodu czynne w godzinach:od maja do końca sierpnia od godz. 09:00 do 19:00 (zwiedzanie do 20:00).

Cennik: bilet normalny 20zł, bilet ulgowy 10zł

Raport z anteny 26.04, godz.10

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?