Areszt, więzienie

i

Autor: Pixabay 38-latek był poszukiwany przez policję do odbycia kary więzienia. Zdj. ilustracyjne.

Ma iść do więzienia. Umieścił ogłoszenie na Facebooku, że szuka kogoś, kto go zastąpi

2021-12-06 15:16

Przestępca, który ma odbyć karę pozbawienia wolności szukał zmiennika, który to za niego zrobi. Nietypowe ogłoszenie pojawiło się na grupie FB, Legnica - sprzedam, kupię zamienię (pchli targ). Post został udostępniony także na fanpage'u Polskiej Policji.

Nie, to nie żart. Przestępca, który ma na dniach zgłosić się do więzienia, aby odbyć karę pozbawienia wolności, szukał na Facebooku kogoś, kto go zastąpi. W tym celu opublikował post i zaoferował za to 7000 zł miesięcznie plus "wypiska 600 miesięcznie". Osoba taka miałaby spędzić w celi dwa lata. Najlepiej jeśli byłaby już wcześniej karana. Post znaleźli administratorzy fanpage'a Polskiej Policji i skomentowali poszukiwania Stefana, którego nazwisko zasłonili.

- Za taką cenę można wynająć luksusowy apartament, ale po co przepłacać, skoro nasi koledzy ze Służby Więziennej zapewniają dobre warunki za darmo, oferując wikt i opierunek - piszą ironicznie policjanci. 

Z legnickiej grup FB post został już usunięty. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 06.12 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany, były premier oraz Paulina Hennig-Kloska - Polska 2050) Sedno Sprawy: Michał Kołodziejczak