Dni Legnicy coraz bliżej. Na scenie Margaret, T.Love, Pectus i inni

i

Autor: pixabay.com, Legnickie Centrum Kultury, Margaret, B.R.O.

Wydarzenia

Dni Legnicy coraz bliżej. Na scenie Margaret, T.Love, Pectus i inni

2024-06-13 11:32

Będzie się działo na Dniach Legnicy 2024. Jest już szczegółowy plan imprezy, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim. Na scenie wystąpią m.in. Margaret, Vox, Natalia Szroeder i inni. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy. Sprawdź ramowy plan imprezy.

Tegoroczne Dni Legnicy odbędą się w sobotę i niedzielę 22-23 czerwca na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim. Program imprezy jest już dopięty na ostatni guzik i wygląda imponująco. Zapowiada się dużo dobrej i przede wszystkim różnorodnej muzyki, i to w gwiazdorskim wykonaniu.

Dni Legnicy 2024 na bogato. Wystąpią m.in. Pectus, T.Love, Natalia Szroeder i B.R.O.

Jak informuje Legnickie Centrum Kultury na dobry początek, czyli w sobotę, 22 czerwca wystąpi Grupa Kilku Czułości - laureaci ubiegłorocznego legnickiego Przeglądu Muzycznego PMRock'23. Muzykę w klimatach delikatnej liryki usłyszymy o godzinie 15:30.

O 17:30 będzie coś dla miłośników popowo-hiphopowych rytmów, na które zaprosi B.R.O., a wieczorem wszystkich czeka świetna zabawa przy piosenkach Natalii Szroeder, znanej z takich utworów jak "Powietrze" i "Zamienię Cię". Pierwszą część Dni Legnicy zakończy występ zespołu Pectus. Bracia Szczepanik zaprezentują swoje największe szlagiery, które z pewnością rozgrzeją publiczność.

W niedzielę, 23 czerwca organizatorzy zapraszają na odrobinę muzycznej nostalgii z zespołem The Wonderland skupiającym się na rockowych klasykach. Na scenie zaprezentuje się też grupa VOX, która w tym roku obchodzi swoje 45-lecie działalności. Prawdziwy taneczny nastrój zapewni później Margaret, która znana jest z takich przebojów jak np. "Thank You Very Much", "Heartbeat" czy "Smak radości".

Podczas finału Dni Legnicy 2024 wystąpi grupa T.Love, na której czele stoi od 40 lat Muniek Staszczyk. - Najnowszym albumem "Hau Hau" autorzy "Warszawy" i "I love you" udowodnili, że wciąż mają wiele do powiedzenia – zapowiadają organizatorzy imprezy.

Podczas Święta Legnicy nie zabraknie dodatkowych atrakcji, jak np. radosne wyrzucanie proszków Holi, strefy warsztatów i animacji dla najmłodszych, fotobudki oraz stoisk gastronomicznych z ciepłymi posiłkami i zimnymi napojami.

Dni Legnicy 2024. Ramowy plan koncertów

Sobota, 22 czerwca:

  • 15:30 Kilka Czułości
  • 17:30 B.R.O
  • 19:30 Natalia Szroeder
  • 21:00 Pectus

Niedziela, 23 czerwca:

  • 15:30 The Wonderland
  • 17:30 Zespół VOX
  • 19:30 Margaret
  • 21:00 T. Love

Wstęp na wszystkie wydarzenia i koncerty jest darmowy.

Nowa atrakcja Wrocławia. Bastion Sakwowy otwarty dla wszystkich

Które z tych miejscowości leżą na Dolnym Śląsku? Rozwiąż szybki quiz

Pytanie 1 z 11
Na początek będzie łatwo. Karpacz leży w województwie dolnośląskim, około 10 km od granicy z Czechami