24-letni mężczyzna zaginął po firmowym spotkaniu. Ślad urwał się przy Mostach Pomorskich

i

Autor: Facebook/Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka

24-letni mężczyzna zaginął po firmowym spotkaniu we Wrocławiu. Policja przeszukuje Odrę

2023-02-06 9:24

W nocy z 3 na 4 lutego zaginął Bartosz Bogacz. Mężczyzna był na spotkaniu firmowym z kolegami z pracy. Ostatni kontakt nastąpił ok. godziny 1:00, kiedy kontaktował się ze swoją dziewczyną, informując, że wraca już do domu. W niedzielę teren Odry przeszukiwali policjanci wraz z nurkami. Poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem.

Bartosz Bogacz zaginął w nocy z piątku na sobotę. Mężczyzna wybrał się wówczas na spotkanie firmowe z kolegami z pracy. 24-latek przebywał w klubie Poziom 1 przy ul. Św. Mikołaja 8-11 we Wrocławiu. Ostatni raz przez kamery został zarejestrowany przy ulicy Szewskiej około godziny 1:30. 

Mężczyzna po wyjściu z klubu kontaktował się ze swoją dziewczyną, informując ją, że wraca już do domu. Na podstawie Smart Watcha 24-latka, ustalono trasę, którą się poruszał, i którą widać na mapie w powyższym poście. Bartosz Bogacz mieszka przy ul. Tęczowej, więc zmierzał w kierunku przeciwnym do miejsca swojego zamieszkania. Trop urywa się obok Odry, przy Mostach Pomorskich.

Rysopis:

  • wzrost: 183cm
  • waga: 80 kg
  • włosy: ciemny blond
  • oczy: ciemnozielone
  • znaki szczególne: okulary korekcyjne

Obecnie trwają poszukiwania Bartosza Bogacza. W niedzielę, 5 lutego policjanci prowadzili poszukiwania wzdłuż rzeki, a także w samej rzece. Przez zbyt silny nurt wody nurkowie nie mogli przeszukać dna Odry. 

W chwili zaginięcia ubrany był w:

  • czarną kurtkę,
  • czarne spodnie.

Mężczyzna ma przy sobie dokumenty, telefon, portfel i zegarek smartwatch Samsung. Jego telefon nie odpowiada. Szpitale w okolicy zostały sprawdzone przez rodzinę.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek informacje na temat zaginionego bardzo prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji Wrocław - Stare Miasto 47 871 31 31 lub pod 112.

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.