Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

i

Autor: pixabay.com Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

2021-11-30 8:46

Wczoraj około godz. 19:00 na ul. Królewieckiej we Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku. Kierujący audi A3 potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Pomogli jej przechodnie. Poszkodowana przebywa w szpitalu. Rodzina prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Wczoraj (29 listopada) około godz. 19:00 na ul. Królewieckiej we Wrocławiu doszło do tragicznego zdarzenia. Na przejściu dla pieszych na wysokości przychodni weterynaryjnej Vetan została potrącona kobieta wraz z psem. Ich stan jest ciężki. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku w stronę Stadionu Wrocław, a poszkodowanym pomogli przechodnie.

Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, kierujący posiadał samochód audi A3 na niemieckich blachach. Jak informuje nas nasz słuchacz i czytelnik, rodzina kobiety właśnie analizuje okoliczny monitoring. 

Do sprawy będziemy wracać, jeżeli dowiemy się czegoś więcej o sprawcy wypadku. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 29.11 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - europoseł, były premier oraz Hanna Gill-Piątek - Polska 2050) Sedno Sprawy: Adam Niedzielski