AI

"Świat Według Kiepskich" na siłowni. Umięśniony Ferdek to HIT

2024-06-29 9:03

"Świat Według Kiepskich" to kultowy serial. Większość z nas zna Ferdka Kiepskiego oraz słynne piwo, które codziennie pił. Co by było jednak, gdyby bohaterowie "Świata Według Kiepskich" chodzili na siłownię? Pewien użytkownik TikToka poprosił sztuczną inteligencję o wygenerowanie zdjęć umięśnionych bohaterów serialu. Sprawdź, jak wygląda Ferdek bez piwnego brzucha.

Z pewnością większość z nas chociaż raz w życiu oglądała "Świat Według Kiepskich". Przygody bohaterów wrocławskiej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 przyciągała mnóstwo osób przed telewizorami.

Przyzwyczailiśmy się do głównego bohatera, który nie pracuje, ponieważ "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem". Za to w każdym odcinku Ferdek Kiepski pije słynne piwo "Mocny Full", spotyka się przed toaletą z sąsiadami czy też wraz z synem Waldusiem wymyśla ciekawe pomysły. 

Co by było jednak, gdyby bohaterowie "Świata Według Kiepskich" chodzili na siłownię? Pewien internauta poprosił sztuczną inteligencję o wygenerowanie umięśnionych członków rodziny Kiepskich. Efektami podzielił się na TikToku. Zobacz, jak wygląda Ferdek bez piwnego brzucha. 

"Świat Według Kiepskich" na siłowni. Umięśniony Ferdek i kulturystka Halinka podbijają TikToka

Na profilu użytkownika @code_craze na TikToku możemy znaleźć aż dwa filmy, które pokazują, jak sztuczna inteligencja wyobraża sobie bohaterów "Świata Według Kiepskich" na siłowni.

W komentarzach możemy zauważyć, że internautów najbardziej zainteresował wizerunek Boczka. Niektórzy wprost piszą, że ten bohater raczej dopiero się zapisał na siłownię. Inni za to porównują Paździocha do listonosza Edzia lub zachwycają się Mariolką. 

Zobacz, jak wyglądają bohaterowie "Świata Według Kiepskich" na siłowni

Antek Królikowski skazany! Rafał Brzozowski i Patrycja Markowska z nowymi partnerami!

Oto najsłynniejsze teksty Halinki ze "Świata według Kiepskich". Jak to dokładnie szło? QUIZ

Pytanie 1 z 9
O co pytała Halinka Ferdynanda, gdy chciała się dowiedzieć, czy szukał jakiejś pracy?