Policja

i

Autor: KMP Tarnów/materiały prasowe

Pobity mężczyzna na Pasażu Niepolda w szpitalu. Policja udostępnia wizerunek sprawców [NAGRANIE, ZDJĘCIA]

2021-08-04 14:21

Pobicie na Pasażu Niepolda nie jest czymś nadzwyczajnym. W tym wypadku poszkodowany mężczyzna trafił jednak do szpitala. Z uwagi na fakt, że prowadzone pod nadzorem prokuratury działania, nie doprowadziły do ustalenia osób mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny, podjęto decyzje o publikacji ich wizerunku.

Po godzinie 5.00 w dniu 30 lipca 2021 roku, na terenie wrocławskiego Pasażu Niepolda doszło do awantury pomiędzy kilkoma mężczyznami. Dla jednego z nich zakończyła się niestety doznaniem poważnego uszczerbku na zdrowiu. Poszkodowany mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu i jego stan jest ciężki. Policjanci zajęli się sprawą od razu po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu i wykonali szereg różnych czynności procesowych oraz pozaprocesowych, w tym także zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringów.

Mężczyzna pobity na Pasażu Niepolda w szpitalu.. Policja udostępnia wizerunek sprawców

Policjanci zwracają się z prośbą do mieszkańców Wrocławia, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie lub inne mogące przyczynić się do ustalenia osób mogących mieć z nią bezpośredni związek, o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie pod numerem +48 601 701 056.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?