Oświadczył się na meczu Śląska z Legią. Powiedziała tak przed całym stadionem [WIDEO]

Autor: Adriana Ficek slaskwroclaw.pl

Wrocław

Oświadczył się na meczu Śląska z Legią. Powiedziała "tak" przed całym stadionem [WIDEO]

2023-10-23 9:32

W sobotę na Tarczyński Arenie Śląsk Wrocław pokonał Legię Warszawę 4:0. Sam mecz nie był jedynym widowiskiem, jakie kibice mogli obejrzeć. Pewien mężczyzna postanowił wykorzystać okazję i oświadczył się swojej dziewczynie. Kobieta powiedziała "tak" przed 39 tys. osób.

21 października o 17:30 na Tarczyński Arenie rozegrał się mecz na szczycie. Śląsk Wrocław zmierzył się z Legią Warszawa w 12. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Klub z Dolnego Śląska ostatecznie wygrał całe spotkanie, a wszystkiemu przyglądało się ponad 39 tys. kibiców.

Radość na stadionie nie była jednak tylko z wygranej Śląska. W pewnym momencie jeden z kibiców zabrał swoją dziewczynę na murawę, gdzie zrobił coś romantycznego. Koniecznie zobacz nagranie z tego wzruszającego momentu.

Oświadczył się podczas meczu Śląska Wrocław. Oklaskiwało ich ponad 39 tys. kibiców

Mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa oglądało prawie 40 tys. osób na stadionie, ale też z pewnością tysiące przed telewizorami, ponieważ całe spotkanie było transmitowane w Canal+.

Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0, a w przerwie na telebimach oraz w telewizji widzowie mogli obejrzeć wzruszający moment. Jeden z kibiców uklęknął i na oczach całego stadionu oświadczył się swojej ukochanej. Kobieta powiedziała "tak", a na trybunach rozległy się oklaski.

Można powiedzieć, że zakochani przynieśli również szczęście Śląskowi, ponieważ już w pierwszej minucie drugiej połowy padła pierwsza bramka.

Zobacz nagranie z oświadczyn na Tarczyński Arenie.