Nowe centrum handlowe we Wrocławiu otwarte! Jakie sklepy i promocje? [GALERIA]

2022-11-24 12:16

Centrum handlowe Długosza 66 oficjalnie zostało otwarte. W pierwszym dniu funkcjonowania galerii klienci mieli okazję kupić sporo produktów po okazyjnych cenach. Jak wygląda nowe miejsce na mapie Wrocławia?

Na wstępie warto zaznaczyć, że Długosza 66 nie jest typową galerią handlową pokroju innych większych obiektów we Wrocławiu. Na tę chwilę można odwiedzić tam raptem 7 sklepów, choć jeden z nich nie zdołał odpowiednio przygotować się na otwarcie. Nie jest to natomiast wada. Wręcz przeciwnie, sporo miejsc parkingowych, sąsiedztwo z Kauflandem oraz oryginalne produkty i rzadko spotykane we Wrocławiu sklepy sprawiają, że może stać się to atrakcyjny punkt zakupowy wielu mieszkańców.

Centrum Handlowe Długosza 66 - jakie sklepy?

W dniu otwarcia planowo dostępnych miało być siedem sklepów, lecz jeden z nich nie zdążył przygotować się na 24 listopada. Podczas gdy reszta placówek świętowała z klientami puszczając muzykę z głośników, rozdając balony i małe przekąski, drzwi Rossmanna pozostawały zamknięte. Oprócz drogerii, na miejscu zobaczyć można było jeszcze jeden pusty lokal, w miejsce którego coś w przyszłości ma się jednak jeszcze otworzyć. Co to będzie? W tej chwili na drzwiach widoczny był tylko napis "wkrótce otwarcie".

Centrum Handlowe Długosza 66 - lista sklepów:

  • Dealz
  • Action
  • Tedi
  • Maxi Zoo
  • KiK
  • Rossmann
  • Pepco

Centrum Handlowe Długosza 66 - gdzie na mapie?

Nie będzie wielkim zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że Centrum Handlowe Długosza 66 znajduje się przy ulicy Jana Długosza 66. Jeśli jednak ktoś nie orientuje się za dobrze w nazwach ulic, a lepiej idzie mu kojarzenie z miejscami, to nowa galeria znajduje się w sąsiedztwie z Kauflandem, Lidlem oraz Parkiem Trampolin GOjump. 

Centrum Handlowe Długosza 66 - godziny otwarcia

Nowa galeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00. W niedziele handlowe godziny otwarcia nie ulegną zmianie. 

Centrum Handlowe Długosza 66 - a komu to potrzebne?

Cytując internetowego klasyka, będąc na otwarciu galerii postanowiliśmy podpytać klientów, jakie są ich wrażenia po zakupach i czy powstanie kolejnego centrum handlowego we Wrocławiu było potrzebne. 

"Nie widzę w tym nic złego. O sklepie Dealz na przykład nic wcześniej nie słyszałam, a wyszłam z niego z mnóstwem nieznanych mi słodyczy, proszę spojrzeć (śmiech)" - mówi pani Aneta. 

"Czy było to potrzebne, to nie wiem, ale teraz mam przynajmniej blisko do sklepu, w którym mogę kupić coś dla mojego psiaka!" - pochwalił się pan Józef.

"Dla mnie i pewnie też dla innych pracowników jest to dobra informacja, bo jest więcej miejsc pracy" - powiedziała jedna z ekspedientek, nie zdradzając jednak swojego imienia.

Lud przemówił i wydaje się zadowolony. Jak zobaczyć można na zdjęciach, mimo wczesnych godzin otwarcie galerii cieszyło się sporym zainteresowaniem - wolnych miejsc parkingowych nawet o godzinie 10:00 było stosunkowo niewiele.