Wrocław

Małżeństwo zostało brutalnie pobite we Wrocławiu. Policja szuka tych osób

2024-06-20 14:47

Wrocławska policja poszukuje trzech młodych mężczyzn, którzy brutalnie pobili małżeństwo przy ul. Jagiellończyka. Sprawcy siłą wyciągnęli parę z samochodu i pobili. Rozpoznajesz napastników na zdjęciach? Zgłoś policji.

Do brutalnego napadu doszło 2 grudnia 2023 roku przy ul. Jagiellończyka na Nadodrzu we Wrocławiu. To właśnie wtedy trzech młodych mężczyzn zaatakowało małżeństwo na jednym z parkingów.

Wyciągnęli ich z auta i brutalnie pobili. Policja z Wrocławia szuka sprawców napadu

Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin. Jak dotąd nie udało się ustalić kim są napastnicy, którzy zaatakowali kobietę i mężczyznę, więc zdecydowano się na publikację ich wizerunków. Wiadomo, że sprawcy wyciągnęli parę, która schowała się w samochodzie i brutalnie pobili.

- Funkcjonariusze wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu - informuje mł. asp. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.

Na zdjęciach opublikowanych przez policję są mężczyźni, którzy zaatakowali małżeństwo z Wrocławia. Każdy kto rozpoznaje napastników proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin pod nr tel.: 47 87 143 06, 47 87 121 21, najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112. Policjanci gwarantują anonimowość.

Małżeństwo zostało brutalnie pobite we Wrocławiu. Policja szuka tych osób

Quiz. Dawne nazwy miast na Dolnym Śląsku. Rozpoznasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 13
Na początek powinno być łatwo. Liegnitz to dawna nazwa: