Kazali mu sprzątać liście w czerwcu, którzych nie było. Bareja by tego nie wymyślił! [NAGRANIE]

i

Autor: pixabay.com/ screen: https://www.facebook.com/100001832142875/videos Kazali mu sprzątać liście w czerwcu, którzych nie było. Bareja by tego nie wymyślił! [NAGRANIE]

Kazali mu sprzątać w czerwcu liście, których nie było. Bareja by tego nie wymyślił! [NAGRANIE]

2022-06-09 9:01

Do nietypowej sytuacji doszło we Wrocławiu przy Olimpia Port Wrocław pod blokami mieszkańców. Pracownik firmy sprzątającej chodził ze specjalnym urządzeniem, które służy do oczyszczania chodników z liści. Tych jednak tam nie było. Mężczyzna jednak wykonał swoją pracę hałasując przez blisko godzinę.

Pamiętacie sytuację koszenia trawy w zimie, gdy spadł śnieg? We Wrocławiu niedawno miejsce miała dosyć podobna. Otóż, na osiedlu Olimpia Port Wrocław o 6 rano w czerwcu, mężczyzna chodził ze specjalną maszyną służącą do sprzątania liści popularnie zwaną dmuchawą. Zrobiła ona przez godzinę naprawdę sporo hałasu, co przeszkadzało mieszkańcom. Nie kryli oni też zdziwienia: po co sprzątać liście w lecie? Rzeczywiście, przedmiotowych liści tam nie było. Pracę jednak trzeba było wykonać, tak więc mężczyzna chodził i odgarniał nie do końca wiadomo co.

ZOBACZCIE NAGRANIE PONIŻEJ:

Ta dosyć zabawna i kuriozalna sytuacja, której nie wymyśliłby nawet Bareja, przyczyniła się do wielu komentarzy pod filmikiem. Internauci przywołują słynną scenę z filmu "Dzień Świra". Skarżą się też na to, że dmuchawa była głośna, rozprzestrzeniała smród i spaliny. 

A może Wy wiecie po co sprzątać liście w lecie, których nie ma?

Quiz o Polsce - sprawdź ile wiesz o swoim kraju

Pytanie 1 z 11
Godło Polski to...

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!