Pamiętniki z wakacji z Dagmarą Kaźmierską to prawdziwy hit? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

i

Autor: tv4.pl

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska w "Pamiętnikach z wakacji". Dzięki celebrytce paradokument to prawdziwy hit?

2024-04-25 11:12

Po ośmioletniej przerwie na ekrany wrócił serial paradokumentalny "Pamiętniki z wakacji". Pierwszy odcinek został wyemitowany 4 marca 2024 roku, a już teraz wiemy, ile osób śledziło losy bohaterów paradokumentu. Wśród nich jest również Dagmara Kaźmierska. Czy dzięki celebrytce z Kłodzka powracające "Pamiętniki z wakacji" to prawdziwy hit telewizji?

Czy "Pamiętniki z wakacji" z Dagmarą Kaźmierską to prawdziwy hit? Liczby mówią same za siebie

Od wiosny 2024 mamy okazję oglądać nowe odcinki "Pamiętników z wakacji". Po ośmioletniej przerwie paradokument wrócił bowiem na ekrany telewizorów. Nie jest on jednak emitowany na głównej antenie Polsatu, a w TV4.

Mimo to od razu wzbudził ogromne zainteresowanie wśród widzów. Można by jednak pomyśleć, że szczególną uwagę internauci zwrócili na występującą w paradokumencie Dagmarę Kaźmierską. Celebrytka z Kłodzka jest jedną z bohaterek serialu i regularnie pojawia się w kolejnych epizodach. Tym razem Królowa Życia występuje jako Grażyna, niezależna kobieta, która szuka na Gran Canarii spokoju i równowagi. Jej nadzieje, jednak szybko legną w gruzach. 

Portal Wirtualne Media dotarł do raportu, który uwzględnia oglądalność "Pamiętników z wakacji" od 4 marca (czyli emisji pierwszego odcinka po przerwie) do 21 kwietnia. Wynika z niego, że największą oglądalność nowej odsłony paradokumentu miał odcinek emitowany 3 kwietnia 2024 roku. Obejrzało go aż 382 tys. osób. Co ciekawe, występowała w nim właśnie Dagmara Kaźmierska. Jak możemy przeczytać na stronie TV4, wspomniany odcinek opowiada o:

"Michalina i Paulina przygotowują się do imprezy 'maskowej', która ma być pełna niespodzianek i tajemniczych postaci, jednak znalezienie testu ciążowego rzuci cień na ich radosne przygotowania. Niepewność i strach Michaliny wprowadzą w ich życie poważny ton, co doprowadzi do momentów pełnych wzruszeń i ważnych decyzji. Z kolei Grażyna, stając twarzą w twarz ze swoją przeszłością, znajdzie się na rozdrożu, gdzie stare uczucia i nowe możliwości zaczynają ze sobą rywalizować. Jej zaangażowanie w życie Michaliny i próby wsparcia pokazują głębię jej charakteru i troski o przyjaciół. Natomiast Hubson zmaga się z konsekwencjami własnych kłamstw i próbując utrzymać pozory przed matką, wpada w coraz to nowe komplikacje. Jego desperackie próby ukrycia prawdy prowadzą do komicznych, ale i niebezpiecznych sytuacji, które przetestują granice jego kreatywności i odwagi"

Jak wskazują dane Nielsen Audience Measurement, średnio wszystkie odcinki nowej odsłony "Pamiętników z wakacji" obejrzało 266 tys. osób. Jako ciekawostkę warto też wspomnieć, że każdy z odcinków paradokumentu przynajmniej przez jedną minutę obejrzało 976 tys. widzów

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!