Wrocław

Te luksusowe wille są na sprzedaż we Wrocławiu. Zobaczcie ich zdjęcia!

2024-06-25 10:23

Tak wygląda 10 najpiękniejszych i zarazem najdroższych willi i pałaców we Wrocławiu. Zapłacicie za nie majątek! W ofertach znajdziecie luksusowe domy ze strefą SPA i wielkimi ogrodami, są to często nowoczesne wille, ale zdarzają się i prawdziwe klejnoty, jak chociażby willa Maxa Berga. Oferty pochodzą z serwisu otodom.pl. Zobacz zdjęcia nieruchomości we Wrocławiu.

Luksusowe wille we Wrocławiu czekają na nowych właścicieli. Wśród nich zabytkowe perełki

Mają różny klimat, ale każdy zainteresowany kupnem znajdzie coś dla siebie. Luksusowe wille i pałace we Wrocławiu na sprzedaż zachwycają nie tylko miłośników nowoczesnej architektury, ale i tych, którzy wolą klasykę.

Wnętrza najpiękniejszych domów we Wrocławiu robią wrażenie, jedyną przeszkodą mogą być pieniądze. Te najdroższe wille kosztują nawet kilkanaście milionów złotych.

Wśród ofert jest np. elegancka willa rodem z amerykańskiego filmu, w której jest prywatna strefa z sauną i jaccuzi, a w hallu granitowe schody z kutą i ręcznie wykonaną balustradą. Właściciel będzie miał również do dyspozycji ogromny ogród z alejkami. Luksusowe wille mają obowiązkowo basen, saunę i siłownię.

Ile trzeba zapłacić za luksus we Wrocławiu?

Jednym z najdroższych domów we Wrocławiu jest luksusowy dom przy ul. Wilkszyńskiej na Leśnicy. Jego cena wynosi obecnie 14,5 miliona złotych. Pół miliona mniej zapłacimy za zabytkowy budynek nawiązujący do wiejskiego stylu angielskiego domu willę Maxa Berga. Nieruchomość zaprojektował w 1876 roku Max Jitschin, a w 1910 roku przebudował i powiększył słynny wrocławski architekt Max Berg, który jest twórcą projektu m.in. Hali Stulecia we Wrocławiu.

Luksusowe wille w granicach od 8 do 10 milionów złotych znajdziemy m.in. na Krzykach, Karłowicach, Biskupinie, Oporowie, czy Zawidawiu. Jak wyglądają? W galerii przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu najdroższych willi we Wrocławiu. Domy wyglądają pięknie, a ich wnętrza bogato wyposażone. W dodatku rezydencje mają idealną lokalizację.

Te luksusowe wille są na sprzedaż we Wrocławiu. Zobaczcie ich zdjęcia!

Quiz. Rozpoznaj powiat po nazwie miejscowości na Dolnym Śląsku. Zdobędziesz 15/15?

Pytanie 1 z 15
Nowa Ruda to miasto w powiecie: