Wrocław

Pchli Targ we Wrocławiu. Tu jest jakby luksusowo! [ZDJĘCIA]

2024-07-09 14:39

Porcelana, stare meble, zabawki, czy znaczki – te i wiele innych rzeczy w klimacie vintage można znaleźć na wrocławskich targach i bazarach. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie organizowane są pchle targi we Wrocławiu. W galerii znajdziecie adresy i terminy targów.

Pchle targi we Wrocławiu. Okazja dla miłośników staroci

Wrocławskie pchle targi to tradycja, która trwa już od wielu lat. Na placach, przed szkołami, czy na parkingach – w tych miejscach organizowane są cykliczne bazarki, na których znajdziemy mydło i powidło. To świetna okazja dla wszystkich, którzy uwielbiają starocie, które często są prawdziwymi „perełkami”.

- To przede wszystkim szansa, by spotkać się, porozmawiać i poznać sąsiadów. Dotychczasowe edycje przekonały nas, że to wydarzenie którego mieszkańcy Tarnogaju naprawdę potrzebują. Wydarzenie podróżuje po osiedlu, pierwsze edycje odbywały się na parkingu przed przedszkolem Pitagoras, potem przenieśliśmy się na parking przed Centrum Aktywności Tarnogaju, by teraz zagościć przed Szkołą Podstawową nr 9 na ul. Nyskiej 66 – piszą na stronie przyjaznytarnogaj.pl organizatorzy Tarnogajskiego Pchlego Targu, którego najbliższa edycja odbędzie się już 20 kwietnia.

Jednak takich wydarzeń jest we Wrocławiu znacznie więcej, i to w różnych zakątkach miasta. Na giełdach staroci znajdziemy m.in. porcelanę, biżuterię, ceramikę, znaczki i pocztówki, a także monety i obrazy. Gdzie we Wrocławiu znajdziemy pchle targi? Bazarki przyciągają prawdziwe tłumy miłośników staroci! Terminy i miejsca pchlich targów 2024 we Wrocławiu znajdziecie w galerii.

Pchli Targ we Wrocławiu 2024. Tu trafisz na prawdziwe rarytasy!

Szczecinianie pokochali pchle targi. Tłumy na Pogodnie

Quiz. Jak dobrze znasz Wrocław? Rozpoznaj wrocławskie osiedla po zdjęciach!

Pytanie 1 z 10
Jakie osiedle znajduje się na zdjęciu?
Port Popowice we Wrocławiu - wizualizacja