Tysiące biegaczy na wrocławskich ulicach. Za nami kolejny półmaraton [GALERIA, AUDIO, WIDEO]

5. Nocny Wrocław Półmaraton 39 5. Nocny Wrocław Półmaraton
5. Nocny Wrocław Półmaraton / Wojciech Góralski
Ilustracja do artykułu: Tysiące biegaczy na wrocławskich ulicach. Za nami kolejny półmaraton [GALERIA, AUDIO, WIDEO]

Wielkie emocje, kolorowe i sportowe widowisko oraz wielkie nerwy kierowców. Tak w skrócie można podsumować piąty Nocny Wrocław Półmaraton. Na mecie najszybszy był Etiopczyk Mengistu Zelalem. Najszybszym Polakiem był Adam Nowicki, a Polką i jednocześnie kobietą Olga Ochal.   

Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 22. Zawodnicy startowali w rytm muzyki filmowej. Z głośników leciały największe przeboje, z nieba krople deszczu, a biegacze entuzjastycznie ruszali na wrocławskie ulice. Z każdą minutą entuzjazmu mieli coraz mniej kierowcy, którzy musieli zgrabnie unikać zablokowanych ulic w centrum miasta. 

Finisz na Olimpijskim

Tym razem biegacze finiszowali na Stadionie Olimpijskim. Kibice zapełnili część trybun, a zawodnicy wbiegali kolejno ma metę w rytm melodii znanych z aren piłkarskich. Najszybszy w całych zawodach był Etiopczyk Mengistu Zelalem. Na miejscu trzecim w klasyfikacji generalnej znalazł się najszybszy spośród Polaków Adam Nowicki. Najlepszą kobietą i jednocześnie Polką była Olga Ochal. Wszyscy byli zadowoleni ze swojego występu i atmosfery panującej na trasie biegu. 
 

Posłuchaj co powiedzieli nam najlepsi biegacze:

Czytaj także: Filmowa gwiazda młodego pokolenia poszukiwana we Wrocławiu [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska

Zobacz film i wyczaruj żelowy manicure w domowym zaciszu! To proste!! Sprawdź!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy