Przyjemne sposoby na spalenie świątecznych kalorii we Wrocławiu [TOP 9 POMYSŁÓW]

Jak w przyjemny sposób spalić świąteczne kalorie we Wrocławiu? 8 Jak w przyjemny sposób spalić świąteczne kalorie we Wrocławiu? [ZDJĘCIA]
Jak w przyjemny sposób spalić świąteczne kalorie we Wrocławiu? / Wokandapix/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Przyjemne sposoby na spalenie świątecznych kalorii we Wrocławiu [TOP 9 POMYSŁÓW]

Boże Narodzenie to takie święta, w które najczęściej... jemy! Bo jak tu się oprzeć potrawom, które mamy tylko raz w roku? Niestety większość z nich to prawdziwe bomby kaloryczne. Warto więc ruszyć się od stołu. Tym bardziej, że we Wrocławiu jest sporo miejsc, w których można spalić kalorie i świetnie się przy tym bawić!

Samemu, ze znajomymi, z rodziną. Pod wodą, na lodzie czy w powietrzu. Co kto woli! Wrocław ma dużo ciekawych miejsc do uprawiania sportów. Sprawdź, przeglądając zdjęcia w galerii powyżej, które z nich są czynne święta i gdzie możesz poćwiczyć nigdy nie przejmując się godzinami otwarcia!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska

Zobacz film i wyczaruj żelowy manicure w domowym zaciszu! To proste!! Sprawdź!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy