Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO] W ceremonii otwarcia igrzysk weźmie udział około 300 artystów; Materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO]

Oficjalnym hymnem światowej rangi imprezy, która odbędzie się pod koniec lipca we Wrocławiu został utwór "Biegnij" grupy Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

"Hymn Igrzysk powinien rozbudzać emocje, rozpalać ogień motywacji oraz dodawać otuchy i wsparcia. Taki właśnie jest utwór "Biegnij" - zapewniają twórcy piosenki.

- Sport to nie tylko ruch i ćwiczenia. To współzawodnictwo tak potrzebne w rozwoju człowieka, to pasja, która pozwala nam na marzenia. A czym byłoby nasze życie bez marzeń? Igrzyska w Polsce, we Wrocławiu... bądźmy z tego dumni" - przekonuje Robert Janson, kompozytor utworu.

Z kolei Kasia Stankiewicz, która napisała tekst wyjaśnia, że chciała w nim przekazać żeby się nie poddawać się i walczyć z własnymi słabościami oraz od najmłodszych lat z determinacją rozwijać swoje pasje.

- Ważne jest, aby cały czas działać, mieć wyznaczony cel i zmierzać do niego niezależnie od podszeptów świata zewnętrznego" - mówi Kasia Stankiewicz.

Teledysk do piosenki został nagrany na wrocławskiej Pergoli. W klipie, oprócz muzyków Varius Manx, są także dzieci prezentujące wybrane dyscypliny sportowe będące w programie The World Games. Są to między innymi karate, kajak polo, pływanie w monopłetwie, kickboxing, taniec sportowy, lacrosse, ultimate frisbee, czy futbol amerykański.

Organizatorzy The World Games zapewniają, że na potrzeby międzynarodowej promocji powstała wersja angielskojęzyczna, zatytułowana "Run". Mamy ją usłyszeć 20 lipca, podczas ceremonii otwarcia igrzysk.

Co sądzisz o hymnie igrzysk? Komentuj!

ZOBACZ podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Oto Spock, przedziwny maluch z wrocławskiego zoo. Mama go wykopała, ale wyrósł karmiony mlekiem dla kociąt i herbatnikami [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska

Zobacz film i wyczaruj żelowy manicure w domowym zaciszu! To proste!! Sprawdź!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy