Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO] W ceremonii otwarcia igrzysk weźmie udział około 300 artystów; Materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Jest oficjalny hymn The World Games. Dobra piosenka na igrzyska? [WIDEO]

Oficjalnym hymnem światowej rangi imprezy, która odbędzie się pod koniec lipca we Wrocławiu został utwór "Biegnij" grupy Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

"Hymn Igrzysk powinien rozbudzać emocje, rozpalać ogień motywacji oraz dodawać otuchy i wsparcia. Taki właśnie jest utwór "Biegnij" - zapewniają twórcy piosenki.

- Sport to nie tylko ruch i ćwiczenia. To współzawodnictwo tak potrzebne w rozwoju człowieka, to pasja, która pozwala nam na marzenia. A czym byłoby nasze życie bez marzeń? Igrzyska w Polsce, we Wrocławiu... bądźmy z tego dumni" - przekonuje Robert Janson, kompozytor utworu.

Z kolei Kasia Stankiewicz, która napisała tekst wyjaśnia, że chciała w nim przekazać żeby się nie poddawać się i walczyć z własnymi słabościami oraz od najmłodszych lat z determinacją rozwijać swoje pasje.

- Ważne jest, aby cały czas działać, mieć wyznaczony cel i zmierzać do niego niezależnie od podszeptów świata zewnętrznego" - mówi Kasia Stankiewicz.

Teledysk do piosenki został nagrany na wrocławskiej Pergoli. W klipie, oprócz muzyków Varius Manx, są także dzieci prezentujące wybrane dyscypliny sportowe będące w programie The World Games. Są to między innymi karate, kajak polo, pływanie w monopłetwie, kickboxing, taniec sportowy, lacrosse, ultimate frisbee, czy futbol amerykański.

Organizatorzy The World Games zapewniają, że na potrzeby międzynarodowej promocji powstała wersja angielskojęzyczna, zatytułowana "Run". Mamy ją usłyszeć 20 lipca, podczas ceremonii otwarcia igrzysk.

Co sądzisz o hymnie igrzysk? Komentuj!

ZOBACZ podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Oto Spock, przedziwny maluch z wrocławskiego zoo. Mama go wykopała, ale wyrósł karmiony mlekiem dla kociąt i herbatnikami [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewelina Lisowska - piosenki, koncerty, chłopak, wiek, wzrost - O co pytacie Google?

Ewelina Lisowska - piosenki, koncerty, chłopak, wiek, wzrost - O co pytacie Google?

Czego o Ewelinie Lisowskiej możemy dowiedzieć się z internetu? Sprawdzamy najczęstsze wyszukania w Google dotyczące artystki!

48 min
Wyspa przetrwania - raj w którym rozegra się walka

Wyspa przetrwania - raj w którym rozegra się walka

Wyspa przetrwania już jesienią w Polsacie.

1 godz. 21 min.
Sheriff - Legia 24.08.2017. Transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Sheriff - Legia 24.08.2017. Transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Sheriff - Legia 24.08.2017 to rewanżowe spotkanie w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV i ONLINE będzie dostępna?

1 godz. 27 min.
The Dumplings Orkiestra - koncerty jesień 2017

The Dumplings Orkiestra - koncerty jesień 2017

Po tegorocznym debiucie na scenie głównej Opener’a, zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie.

1 godz. 37 min.

27 sierpnia zapraszamy na "Dzień pełen emocji" z... EMOTKAMI :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy