Słońce wschodzi nad wrocławskim Hogwartem [ZDJĘCIE]

Zdjęcie z artykułu: Słońce wschodzi nad wrocławskim Hogwartem [ZDJĘCIE] Władze UWr ciągle próbują sprzedać zabytkowy budynek biblioteki; Jarek Ciuruś Fotografia
Ilustracja do artykułu Słońce wschodzi nad wrocławskim Hogwartem [ZDJĘCIE]

Hogwartem jest czasem nazywany budynek biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego. Trzeba przyznać, że to miejsce ma klimat. Byliście tam kiedyś?

Jarek Ciuruś - to on jest autorem tego niezwykłego ujęcia. Więcej wykonanych przez niego fotografii znajdziecie na facebookowym profilu Jarek Ciuruś Fotografia.

Wy też wysyłajcie nam fotografie tego, co was zaciekawi we Wrocławiu, interesujących wydarzeń, których jesteście świadkami.

Wasze prace publikujemy na głównej stronie, a co miesiąc najlepsze nagradzamy. Można zdobyć wejściówki do parków rozrywki, kin, restauracji, płyty.

Fotografie możecie nam przesyłać przez formularz kontaktowy lub skrzynkę na Facebooku.

Czekamy!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: ESKA INFO Wrocław rozdaje nagrody [MARZEC 2017]: Dziękujemy za zdjęcia!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy