Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Klin 7 Pierwszy Dzień Wiosny na Wyspie Słodowej. Zobacz, kto wystąpi! [ZDJĘCIA]
Klin / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Kolorowo, głośno i z radością. Tak Wrocław ma przywitać pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Będą koncerty na wyspie Słodowej i pochód przez centrum miasta.

Impreza na Słodowej zaczyna się już o godzinie 15.00 i potrwa do 22.00. Będzie okzja by za darmo posłuchać zespołów wykonujących bardzo różną muzykę.

Jakich? Sprawdź w galerii zdjęć nad tekstem!

Będzie też smacznie, bo przyjadą foodtrucki. Uczestnicy powitania wiosny będą mogli skosztować kuchni greckiej, meksykańskiej, burgerów czy pizzy, a także kawy i gofrów. 

Korowód uczniów plastyka

Wcześniej, zanim zacznie się witanie wiosny na Słodowej, przez centrum miasta przejdą uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu. O godzinie 11.30 ich kolorowy pochód ruszy sprzed budynku szkoły przy Skargi i dojdzie do rynku. Uczniowie będą odgrywać różne scenki i rozdawać przechodniom kolaże.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Wyremontowany budynek przy Narodowym Forum Muzyki wreszcie będzie otwarty dla zwiedzających. Sprawdź, co będzie można w nim oglądać!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy