Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Klin 7 Pierwszy Dzień Wiosny na Wyspie Słodowej. Zobacz, kto wystąpi! [ZDJĘCIA]
Klin / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Kolorowo, głośno i z radością. Tak Wrocław ma przywitać pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Będą koncerty na wyspie Słodowej i pochód przez centrum miasta.

Impreza na Słodowej zaczyna się już o godzinie 15.00 i potrwa do 22.00. Będzie okzja by za darmo posłuchać zespołów wykonujących bardzo różną muzykę.

Jakich? Sprawdź w galerii zdjęć nad tekstem!

Będzie też smacznie, bo przyjadą foodtrucki. Uczestnicy powitania wiosny będą mogli skosztować kuchni greckiej, meksykańskiej, burgerów czy pizzy, a także kawy i gofrów. 

Korowód uczniów plastyka

Wcześniej, zanim zacznie się witanie wiosny na Słodowej, przez centrum miasta przejdą uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu. O godzinie 11.30 ich kolorowy pochód ruszy sprzed budynku szkoły przy Skargi i dojdzie do rynku. Uczniowie będą odgrywać różne scenki i rozdawać przechodniom kolaże.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Wyremontowany budynek przy Narodowym Forum Muzyki wreszcie będzie otwarty dla zwiedzających. Sprawdź, co będzie można w nim oglądać!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:24
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

27 kwietnia 2017, 17:21
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:09
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 16:38

Kiedy praca jest twoją pasją, nawet skomplikowane zadania przestają być trudne. Doskonale wie o tym zespół ekspertów Leroy Merlin, który właśnie pracuje przy otwarciu nowego sklepu sieci przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy