Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Klin 7 Pierwszy Dzień Wiosny na Wyspie Słodowej. Zobacz, kto wystąpi! [ZDJĘCIA]
Klin / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu [KONCERTY, POCHODY, ATRAKCJE]

Kolorowo, głośno i z radością. Tak Wrocław ma przywitać pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Będą koncerty na wyspie Słodowej i pochód przez centrum miasta.

Impreza na Słodowej zaczyna się już o godzinie 15.00 i potrwa do 22.00. Będzie okzja by za darmo posłuchać zespołów wykonujących bardzo różną muzykę.

Jakich? Sprawdź w galerii zdjęć nad tekstem!

Będzie też smacznie, bo przyjadą foodtrucki. Uczestnicy powitania wiosny będą mogli skosztować kuchni greckiej, meksykańskiej, burgerów czy pizzy, a także kawy i gofrów. 

Korowód uczniów plastyka

Wcześniej, zanim zacznie się witanie wiosny na Słodowej, przez centrum miasta przejdą uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu. O godzinie 11.30 ich kolorowy pochód ruszy sprzed budynku szkoły przy Skargi i dojdzie do rynku. Uczniowie będą odgrywać różne scenki i rozdawać przechodniom kolaże.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Wyremontowany budynek przy Narodowym Forum Muzyki wreszcie będzie otwarty dla zwiedzających. Sprawdź, co będzie można w nim oglądać!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

1 godz. 3 min.
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?

1 godz. 3 min.
Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Piosenka disco polo o Małgorzacie Kożuchowskiej - to nie jest żart! Zobacz teledysk zespołu Fan-Tastic do utworu o popularnej aktorce już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 51 min.
You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

James Blunt zdradza w końcu, o co tak naprawdę chodzi w jego wielkim hicie You're Beautiful. Ta piosenka wcale nie jest taka romantyczna, jak wam się wydaje!

6 godz. 24 min.

Poczuj rytm wiosny! Bitwa na Taniec startuje 1 kwietnia, zapraszamy!!Akcja partnerska

Las i nie tylko w słoiku?! :) To nie żart! Sprawdź, zapraszamy!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy