Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE]

Zdjęcie z artykułu: Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE] W tym roku to właśnie Wrocław miał najwięcej zielonych obiektów w ramach akcji Global Greening; Radek Karliński Fotografia
Ilustracja do artykułu Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE]

Przeprawa zmieniła kolor wieczorem 17 marca, czyli w Dzień Świętego Patryka. Tego wieczoru zielone były we Wrocławiu także Hala Stulecia, bank BZWBK w rynku, Muzeum Narodowe, stadion i most Uniwersytecki oraz wiele innych budynków na całym świecie.

Fotografię otrzymaliśmy od Radka Karlińskiego. Ogromnie dziękujemy!

Przesyłajcie nam swoje fotografie miasta. Warto!

Wy też macie zdjęcia wrocławskich mostów? Albo innych rzeczy czy wydarzeń w mieście, które waszym zdaniem warto pokazać? Przysyłajcie je do nas! Można to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie albo wysyłając wiadomość przez naszą skrzynkę na Facebooku.

Fotografie nie tylko publikujemy na głównej stronie, ale także co miesiąc nagradzamy autorów najlepszych prac. Czekają na Was wejściówki do restauracji, kin, parków rozrywki czy na lodowiska, więc do dzieła!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: ESKA INFO Wrocław rozdaje nagrody [LUTY 2017]: Dziękujemy za zdjęcia!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy