Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE]

Zdjęcie z artykułu: Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE] W tym roku to właśnie Wrocław miał najwięcej zielonych obiektów w ramach akcji Global Greening; Radek Karliński Fotografia
Ilustracja do artykułu Most Grunwaldzki na zielono [ZDJĘCIE]

Przeprawa zmieniła kolor wieczorem 17 marca, czyli w Dzień Świętego Patryka. Tego wieczoru zielone były we Wrocławiu także Hala Stulecia, bank BZWBK w rynku, Muzeum Narodowe, stadion i most Uniwersytecki oraz wiele innych budynków na całym świecie.

Fotografię otrzymaliśmy od Radka Karlińskiego. Ogromnie dziękujemy!

Przesyłajcie nam swoje fotografie miasta. Warto!

Wy też macie zdjęcia wrocławskich mostów? Albo innych rzeczy czy wydarzeń w mieście, które waszym zdaniem warto pokazać? Przysyłajcie je do nas! Można to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie albo wysyłając wiadomość przez naszą skrzynkę na Facebooku.

Fotografie nie tylko publikujemy na głównej stronie, ale także co miesiąc nagradzamy autorów najlepszych prac. Czekają na Was wejściówki do restauracji, kin, parków rozrywki czy na lodowiska, więc do dzieła!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: ESKA INFO Wrocław rozdaje nagrody [LUTY 2017]: Dziękujemy za zdjęcia!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

1 godz. 4 min.
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?

1 godz. 4 min.
Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Piosenka disco polo o Małgorzacie Kożuchowskiej - to nie jest żart! Zobacz teledysk zespołu Fan-Tastic do utworu o popularnej aktorce już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 52 min.
You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

James Blunt zdradza w końcu, o co tak naprawdę chodzi w jego wielkim hicie You're Beautiful. Ta piosenka wcale nie jest taka romantyczna, jak wam się wydaje!

6 godz. 25 min.

Poczuj rytm wiosny! Bitwa na Taniec startuje 1 kwietnia, zapraszamy!!Akcja partnerska

Las i nie tylko w słoiku?! :) To nie żart! Sprawdź, zapraszamy!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy