Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia

Zdjęcie z artykułu: Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia O znalezieniu ciała mężczyzny policjanci zostali poinformowani nad ranem; Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu/bierun.slaska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia

Ruszyło śledztwo, które ma ustalić w jaki sposób zginął 35-latek, którego ciało znaleziono nad ranem w jednym z klubów na wrocławskim rynku.

Funkcjonariusze nie chcą jeszcze ujawniać wielu informacji.

- Mogę tylko potwierdzić, że około godziny czwartej nad ranem w klubie w centrum Wrocławia zostały znalezione zwłoki człowieka. Jak ustalili funkcjonariusze, jest to 35-letni mężczyzna - mówi Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Sprawdzą czy to było morderstwo

Policjanci nie chcą zdradzić co do tej pory udało im się ustalić. Nieoficjalnie wiadomo, że ciało znaleziono w klubie ze striptizem Candy na rynku i że w tym miejscu odbywała się zamknięta impreza. Na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator i to on zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ma ona odbyć się w piątek.

- Policjanci prowadzą czynności, które mają na celu wyjaśnienie jak doszło do śmierci mężczyzny - dodaje Wojciech Jabłoński.

Aktualizacja, 19.04.2017

Według informacji "Gazety Wyborczej Wrocław" mężczyzna znaleziony w klubie był obywatelem Turcji. W klubie Candy, razem z pochodzącym z Azerbejdżanu kuzynem, miał bawić się przez kilka godzin i wypić sporo alkoholu.

Policjanci mieli także wykryć, że w klubie sprzedawano alkohol bez odpowiedniego pozwolenia.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Na Dolny Śląsk wróciła zima. Czy śnieg będzie padać też we Wrocławiu? [PROGNOZA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato Z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy