Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia

Zdjęcie z artykułu: Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia O znalezieniu ciała mężczyzny policjanci zostali poinformowani nad ranem; Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu/bierun.slaska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Zwłoki mężczyzny znalezione w klubie w centrum Wrocławia

Ruszyło śledztwo, które ma ustalić w jaki sposób zginął 35-latek, którego ciało znaleziono nad ranem w jednym z klubów na wrocławskim rynku.

Funkcjonariusze nie chcą jeszcze ujawniać wielu informacji.

- Mogę tylko potwierdzić, że około godziny czwartej nad ranem w klubie w centrum Wrocławia zostały znalezione zwłoki człowieka. Jak ustalili funkcjonariusze, jest to 35-letni mężczyzna - mówi Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Sprawdzą czy to było morderstwo

Policjanci nie chcą zdradzić co do tej pory udało im się ustalić. Nieoficjalnie wiadomo, że ciało znaleziono w klubie ze striptizem Candy na rynku i że w tym miejscu odbywała się zamknięta impreza. Na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator i to on zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ma ona odbyć się w piątek.

- Policjanci prowadzą czynności, które mają na celu wyjaśnienie jak doszło do śmierci mężczyzny - dodaje Wojciech Jabłoński.

Aktualizacja, 19.04.2017

Według informacji "Gazety Wyborczej Wrocław" mężczyzna znaleziony w klubie był obywatelem Turcji. W klubie Candy, razem z pochodzącym z Azerbejdżanu kuzynem, miał bawić się przez kilka godzin i wypić sporo alkoholu.

Policjanci mieli także wykryć, że w klubie sprzedawano alkohol bez odpowiedniego pozwolenia.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Na Dolny Śląsk wróciła zima. Czy śnieg będzie padać też we Wrocławiu? [PROGNOZA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:24
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

27 kwietnia 2017, 17:21
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:09
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 16:38

Kiedy praca jest twoją pasją, nawet skomplikowane zadania przestają być trudne. Doskonale wie o tym zespół ekspertów Leroy Merlin, który właśnie pracuje przy otwarciu nowego sklepu sieci przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy