Wrocław: BSH niedługo otwiera fabryki produkujące sprzęt marek Bosch i Siemens. Potrzeba ponad tysiąc osób do pracy [ZDJĘCIA, AUDIO]

Fabryka BSH 6 Zobacz, jak wygląda jedna z fabryk BSH [ZDJĘCIA]
Fabryka BSH / Paulina Szymoniak
Ilustracja do artykułu: Wrocław: BSH niedługo otwiera fabryki produkujące sprzęt marek Bosch i Siemens. Potrzeba ponad tysiąc osób do pracy [ZDJĘCIA, AUDIO]

Dwa miliony lodówek i piekarników rocznie, a to wszystko produkowane we Wrocławiu. Firma BSH za kilka miesięcy otwiera nowy zakład. Produkcja ma ruszyć w połowie września. Wrocławianie mogą liczyć na zatrudnienie, bowiem firma potrzebuje wielu rąk do pracy.

BSH poszukuje pracowników z wielu branż: od inżynierów po pracowników produkcji.

- Ludzi administracji, zarządzania, księgowości, kontrolingu, bhp, a więc wszystkich możliwych funkcji i zawodów. Wrocław ma wiele doskonale wykształconych osób - mówi Konrad Pokutycki, prezes zarządu BSH.

W pracy jakość i bezpieczeństwo przede wszystkim

Pracy fizycznej będzie mniej, jednak część osób starających się o pracę w spółce będzie się musiała wykazać znajomością technologii.

- Na pewno będzie więcej wymagań jeśli chodzi o technologię. Są tu maszyny bardzo zaawansowane technologicznie. Ergonomia, jakość i bezpieczeństwo to tematy, którymi będziemy tutaj żyli dzień w dzień - dodaje Chrystian Wyrobek, dyrektor BSH we Wrocławiu.

W zakładach znajdzie zatrudnienie ponad 1000 osób.

Łączna wartość inwestycji realizowanych przez BSH we Wrocławiu na terenie zakładów upadłego Fagor Mastercook wyniesie 500 milionów złotych.

Posłuchaj materiału reporterki Radia ESKA Pauliny Szymoniak:

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Wrocław: Tramwajami i autobusami w niedzielę pojedziesz za darmo. Musisz tylko mieć ze sobą coś zamiast biletu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

1 godz. 16 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

2 godz. 23 min.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?

18 sierpnia 2017, 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

18 sierpnia 2017, 16:28

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy