Wrocław: BSH niedługo otwiera fabryki produkujące sprzęt marek Bosch i Siemens. Potrzeba ponad tysiąc osób do pracy [ZDJĘCIA, AUDIO]

Fabryka BSH 6 Zobacz, jak wygląda jedna z fabryk BSH [ZDJĘCIA]
Fabryka BSH / Paulina Szymoniak
Ilustracja do artykułu: Wrocław: BSH niedługo otwiera fabryki produkujące sprzęt marek Bosch i Siemens. Potrzeba ponad tysiąc osób do pracy [ZDJĘCIA, AUDIO]

Dwa miliony lodówek i piekarników rocznie, a to wszystko produkowane we Wrocławiu. Firma BSH za kilka miesięcy otwiera nowy zakład. Produkcja ma ruszyć w połowie września. Wrocławianie mogą liczyć na zatrudnienie, bowiem firma potrzebuje wielu rąk do pracy.

BSH poszukuje pracowników z wielu branż: od inżynierów po pracowników produkcji.

- Ludzi administracji, zarządzania, księgowości, kontrolingu, bhp, a więc wszystkich możliwych funkcji i zawodów. Wrocław ma wiele doskonale wykształconych osób - mówi Konrad Pokutycki, prezes zarządu BSH.

W pracy jakość i bezpieczeństwo przede wszystkim

Pracy fizycznej będzie mniej, jednak część osób starających się o pracę w spółce będzie się musiała wykazać znajomością technologii.

- Na pewno będzie więcej wymagań jeśli chodzi o technologię. Są tu maszyny bardzo zaawansowane technologicznie. Ergonomia, jakość i bezpieczeństwo to tematy, którymi będziemy tutaj żyli dzień w dzień - dodaje Chrystian Wyrobek, dyrektor BSH we Wrocławiu.

W zakładach znajdzie zatrudnienie ponad 1000 osób.

Łączna wartość inwestycji realizowanych przez BSH we Wrocławiu na terenie zakładów upadłego Fagor Mastercook wyniesie 500 milionów złotych.

Posłuchaj materiału reporterki Radia ESKA Pauliny Szymoniak:

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Wrocław: Tramwajami i autobusami w niedzielę pojedziesz za darmo. Musisz tylko mieć ze sobą coś zamiast biletu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato Z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy