Sklepy otwarte w Wielkanoc we Wrocławiu. Gdzie zrobić zakupy 16 i 17 kwietnia?

Zdjęcie z artykułu: Sklepy otwarte w Wielkanoc we Wrocławiu. Gdzie zrobić zakupy 16 i 17 kwietnia? Sklepy otwarte w Wielkanoc we Wrocławiu. Gdzie zrobić zakupy w Wielką Sobotę, 16 i 17 kwietnia?; fot. Alexas_Fotos, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Sklepy otwarte w Wielkanoc we Wrocławiu. Gdzie zrobić zakupy 16 i 17 kwietnia?

Będziecie chcieli zrobić zakupy w Święta Wielkanocne? Nie wszystkie sklepy będą zamknięte. 

Świąteczne stoły z pewnością będą uginały się pod ciężarem jedzenia. Jeśli jednak stwierdzimy, że w domu czegoś brakuje, w niektórych miejscach we Wrocławiu będziemy mogli zrobić zakupy.

Wielkanoc wypada w tym roku 16 kwietnia (niedziela), a poniedziałek wielkanocny 17 kwietnia. We Wrocławiu w tych dniach otwarte będą małe osiedlowe sklepy, w których za ladą może stanąć właściciel. Jak zwykle w dni świąteczne, będzie także czynna część sklepów sieci Żabka i Freshmarket. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą poszczególnych placówek. Zakupy będzie można zrobić także w sklepach na stacjach benzynowych.

W Wielkanoc otwarta będzie także większość lokali gastronomicznych. Dostępna będzie również rozrywka. W niedzielę wielkanocną można się wybrać do kina (placówki sieci Multikino są otwarte w godz. 14.30-22.00). W poniedziałek wielkanocny kina (Multikino, Cinema City) będą otwarte od godz. 10.00.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato Z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy