Rekrutacja do policji we Wrocławiu. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Zbliża się kolejny termin przyjęć do służby w dolnośląskiej policji. Warto spróbować, jeśli interesuje was praca w tej formacji.

Zdjęcie z artykułu: Rekrutacja do policji we Wrocławiu. Nabory w 2017 roku [TERMINY] Rekrutacja do policji we Wrocławiu. Nabory w 2016 roku [TERMINY]; fot. ilustracyjne / źródło: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Ilustracja do artykułu Rekrutacja do policji we Wrocławiu. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Na nabory do dolnośląskiej policji zaprasza m.in. komenda miejska we Wrocławiu. - Chcesz poczuć wyjątkowość wykonywanego zawodu? Pomagać ludziom w potrzebie? Chcesz mieć wpływ na bezpieczeństwo w Twoim mieście? Koniecznie złóż dokumenty aplikacyjne i rozpocznij swoją przygodę życia! - zachęcają śledczy.

W lutym i maju odbyły się dwa pierwsze terminy tegorocznych przyjęć do służby w policji na terenie woj. dolnośląskiego. Listy rankingowe przyjętych można znaleźć tutaj. Zostały jeszcze dwa terminy:

  • 22 sierpnia 2017 r. - limit 100 osób
  • 12 grudnia 2017 r. - limit 210 osób

Kto może zostać policjantem?

Trzeba posiadać obywatelstwo polskie oraz być niekaranym prawomocnymi wyrokami sądu za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe. Trzeba również korzystać z pełni praw publicznych, a także posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Liczy się także dobre zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne). Dodatkowo - w przypadku mężczyzn - konieczny jest uregulowany status stosunku do służby wojskowej, czyli tzw. przeniesienie do rezerwy.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

1 godz. 26 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

2 godz. 33 min.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?

18 sierpnia 2017, 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

18 sierpnia 2017, 16:28

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy