Kobieta zadźgała męża nożem? 60-latkę zatrzymała już policja

Zdjęcie z artykułu: Kobieta zadźgała męża nożem? 60-latkę zatrzymała już policja Sprawą zajmuje się teraz prokuratura; Mbr/CCA 3.0/wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Kobieta zadźgała męża nożem? 60-latkę zatrzymała już policja

Do zdarzenia doszło we wsi Osiek w gminie Lubin na Dolnym Śląsku w niedzielę, 19 marca. Mężczyznę próbowano ratować, ale się nie udało.

- W niedzielę około godziny 21.00 dostaliśmy wezwanie z pogotowia żeby przyjechać do jednego z domów w miejscowości Osiek. Lekarze przeprowadzili akcję reanimacyjną znalezionego tam 62-latka. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować - informuje Jan Pociecha z policji w Lubinie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna zmarł z powodu ugodzenia nożem.

To żona go zabiła?

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 60-letnią kobietę. Została przewieziona do policyjnego aresztu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że była 60-latka była pijana i z przesłuchaniem jej trzeba było poczekać aż wytrzeźwieje.

Sprawą zajmuje się już prokuratura.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Bomber przed sądem. Student Politechniki Wrocławskiej przekonuje, że nie jest terrorystą [AKTUALIZACJA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato Z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy