Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO] Dzięki szybkiej interwencji obecnych na miejscu ludzi nikomu nic się nie stało; Roegger/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO]

41-latka rzucała zapalonymi zapałkami w kierunku butli gazowej na jednej ze stacji w Bielawie. Potem podeszła do dystrybutora...

Sytuacja wydarzyła się w czwartek około godziny 17.00. Kobieta najpierw zbliżyła się do butli gazowej. Rzucała  w nią odpalonymi zapałkami. Potem celowo rozlała trochę paliwa z dystrybutora i chciała je podpalić. Na szczęście w porę powstrzymał ją przed tym mężczyzna, który obok tankował gaz.

Całe zajście nagrała kamera przemysłowa.

Zniknęła, zatrzymano ją po dwóch dniach

Kobiecie udało się uciec ze stacji benzynowej. Została zatrzymana w sobotę. Była pijana, miała ponad dwa promile alkoholu we krwi. Nie wiadomo czy w trakcie zdarzenia też była pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Policja ustaliła za to, że kobieta była wcześniej notowana za znęcanie się nad rodziną.

Aktualizacja, godz. 13.00

Dziś (poniedziałek, 19 czerwca) 41 -latkę przesłuchał prokurator. Kobieta usłyszała cztery zarzuty, z czego tylko jeden dotyczy zdarzenia ze stacji benzynowej. To zarzut dokonania próby sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób w postaci eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

Pozostałe zarzuty postawiono kobiecie w sprawie zniszczenia samochodu oraz gróźb, których miała się dopuścić w maju i czerwcu.

41-latka przyznaje się do winy, ale nie umie wytłumaczyć swojego zachowania.

Zobacz nagranie ze stacji benzynowej (materiał Tvsudecka.pl):

Czytaj także: Wyprzedaże we Wrocławiu. Ruszył sezon! [DATY PROMOCJI POSZCZEGÓLNYCH MAREK, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

1 godz. 18 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

2 godz. 25 min.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?

18 sierpnia 2017, 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

18 sierpnia 2017, 16:28

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy