Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO] Dzięki szybkiej interwencji obecnych na miejscu ludzi nikomu nic się nie stało; Roegger/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kobieta próbowała podpalić stację benzynową. Groziła, że wysadzi to miejsce w powietrze [WIDEO]

41-latka rzucała zapalonymi zapałkami w kierunku butli gazowej na jednej ze stacji w Bielawie. Potem podeszła do dystrybutora...

Sytuacja wydarzyła się w czwartek około godziny 17.00. Kobieta najpierw zbliżyła się do butli gazowej. Rzucała  w nią odpalonymi zapałkami. Potem celowo rozlała trochę paliwa z dystrybutora i chciała je podpalić. Na szczęście w porę powstrzymał ją przed tym mężczyzna, który obok tankował gaz.

Całe zajście nagrała kamera przemysłowa.

Zniknęła, zatrzymano ją po dwóch dniach

Kobiecie udało się uciec ze stacji benzynowej. Została zatrzymana w sobotę. Była pijana, miała ponad dwa promile alkoholu we krwi. Nie wiadomo czy w trakcie zdarzenia też była pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Policja ustaliła za to, że kobieta była wcześniej notowana za znęcanie się nad rodziną.

Aktualizacja, godz. 13.00

Dziś (poniedziałek, 19 czerwca) 41 -latkę przesłuchał prokurator. Kobieta usłyszała cztery zarzuty, z czego tylko jeden dotyczy zdarzenia ze stacji benzynowej. To zarzut dokonania próby sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób w postaci eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

Pozostałe zarzuty postawiono kobiecie w sprawie zniszczenia samochodu oraz gróźb, których miała się dopuścić w maju i czerwcu.

41-latka przyznaje się do winy, ale nie umie wytłumaczyć swojego zachowania.

Zobacz nagranie ze stacji benzynowej (materiał Tvsudecka.pl):

Czytaj także: Wyprzedaże we Wrocławiu. Ruszył sezon! [DATY PROMOCJI POSZCZEGÓLNYCH MAREK, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato Z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy