27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go?

Zdjęcie z artykułu: 27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go? Policjanci ostrzegają, że z ukrywanie poszukiwanego lub pomoc mu w ucieczce grozi do pięciu lat więzienia; Policja dolnośląska/dolnoslaska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu 27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go?

Michał Matkowski ukrywa się przed policją i prokuraturą. Mężczyzna może być niebezpieczny. Może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.

27-letni Michał Matkowski jest poszukiwany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu. Śledczy podejrzewają, że mężczyzna próbował popełnić poważne zbrodnie.

- Do zdarzeń doszło w marcu i kwietniu 2017 roku w miejscowościach Wszemirów i Prusice. Zebrany dotychczas w sprawie materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa przy użyciu noża i rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia jest 27 – letni Michał Matkowski - potwierdzają wrocławscy policjanci.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu i krępą sylwetkę. Waży około 90 - 100 kg. Ma zielone oczy, okrągłą twarz z wysokim czołem, nos i uszy średniej wielkości.

27-latek ubrany był w ciemną bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe z białymi lampasami po bokach oraz jasne obuwie sportowe.

Do tej pory mieszkał w Cerekwicy.

Możesz pomóc odnaleźć mężczyznę? Przekaż informacje policji!

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego oraz takich wiadomości, które mogą pomóc ująć mężczyznę. Ostrzegają też, że 27-latek może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.

- W razie napotkania poszukiwanego prosimy o natychmiastowe powiadomienie policji i niepodejmowanie działań wobec niego. Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego, prosimy kierować do najbliższej jednostki policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość - tłumaczą policjanci.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Lubi popić, ogrzewa się butlą gazową. Sąsiadów z kamienicy straszy, że wylecą w powietrze. Ludzie nie wiedzą gdzie szukać pomocy [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:24
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

27 kwietnia 2017, 17:21
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 17:09
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

27 kwietnia 2017, 16:38

Kiedy praca jest twoją pasją, nawet skomplikowane zadania przestają być trudne. Doskonale wie o tym zespół ekspertów Leroy Merlin, który właśnie pracuje przy otwarciu nowego sklepu sieci przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy