27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go?

Zdjęcie z artykułu: 27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go? Policjanci ostrzegają, że z ukrywanie poszukiwanego lub pomoc mu w ucieczce grozi do pięciu lat więzienia; Policja dolnośląska/dolnoslaska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu 27-latek poszukiwany listem gończym miedzy innymi za próbę podwójnego zabójstwa. Widziałeś go?

Michał Matkowski ukrywa się przed policją i prokuraturą. Mężczyzna może być niebezpieczny. Może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.

27-letni Michał Matkowski jest poszukiwany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu. Śledczy podejrzewają, że mężczyzna próbował popełnić poważne zbrodnie.

- Do zdarzeń doszło w marcu i kwietniu 2017 roku w miejscowościach Wszemirów i Prusice. Zebrany dotychczas w sprawie materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa przy użyciu noża i rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia jest 27 – letni Michał Matkowski - potwierdzają wrocławscy policjanci.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu i krępą sylwetkę. Waży około 90 - 100 kg. Ma zielone oczy, okrągłą twarz z wysokim czołem, nos i uszy średniej wielkości.

27-latek ubrany był w ciemną bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe z białymi lampasami po bokach oraz jasne obuwie sportowe.

Do tej pory mieszkał w Cerekwicy.

Możesz pomóc odnaleźć mężczyznę? Przekaż informacje policji!

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego oraz takich wiadomości, które mogą pomóc ująć mężczyznę. Ostrzegają też, że 27-latek może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.

- W razie napotkania poszukiwanego prosimy o natychmiastowe powiadomienie policji i niepodejmowanie działań wobec niego. Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego, prosimy kierować do najbliższej jednostki policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość - tłumaczą policjanci.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Lubi popić, ogrzewa się butlą gazową. Sąsiadów z kamienicy straszy, że wylecą w powietrze. Ludzie nie wiedzą gdzie szukać pomocy [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

1 godz. 19 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

2 godz. 26 min.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?

18 sierpnia 2017, 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

18 sierpnia 2017, 16:28

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy