Ogromny korek na A4. Takie zatory mogą się robić na autostradzie aż do połowy lipca!

Zdjęcie z artykułu: Ogromny korek na A4. Takie zatory mogą się robić na autostradzie aż do połowy lipca! Korek przed przejściem granicznym ma kilkanaście kilometrów; MatanVizel/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Ogromny korek na A4. Takie zatory mogą się robić na autostradzie aż do połowy lipca!

Korek na autostradzie, przed przejściem granicznym w Jedrzychowicach, ma kilkanaście kilometrów. Powodem są kontrole graniczne wprowadzone przez Niemców.

Kontrole są tymczasowe. Niemcy wprowadziły je na wszystkich swoich granicach w związku ze szczytem G-20, który ma odbyć się 7 i 8 lipca w Hamburgu.

Jak poinformowali w komunikacie przedstawiciele niemieckiego ministerstwa spraw wewnętrznych, zakres kontroli przy granicy ma być elastyczny, uzależniony od sytuacji.

Kontrole mają potrwać do 11 lipca. Decyzję o ich przeprowadzaniu Niemcy uzgodniły z sąsiednimi państwami i z Komisją Europejską.

Znani politycy zjeżdżają do Hamburga

W trakcie szczytu G20 w Hamburgu będą obowiązywać zaostrzone środki bezpieczeństwa. Do Niemiec mają przyjechać miedzy innymi prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Władimir Putin.

Czytaj także: Klimatyzacja: warto ryzykować przeziębienia? Czy nawiew działa w tramwajach i autobusach we Wrocławiu? [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

Wygraj Aparat Fotograficzny!! Rusza Konkurs Hydropolis!! Szczegóły >>Akcja partnerska

Super Promocja Wakacyjna! Ogarnij Lato z CityFit!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy