Muzyka eksploduje w Opolu i Lubiążu. Przed nami Eksplozja Rytmów i Electrocity [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Muzyka eksploduje w Opolu i Lubiążu. Przed nami Eksplozja Rytmów i Electrocity [WIDEO] W Opolu i Lubiążu nie zabraknie dobrej muzyki; Tomasz Żukowski / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Muzyka eksploduje w Opolu i Lubiążu. Przed nami Eksplozja Rytmów i Electrocity [WIDEO]

To będą dwa wielkie jubileusze. Miasto Opole muzycznie i pirotechnicznie chce uczcić swoje 800-lecie. Pomogą w tym DJ Adamus i Paulla. W Lubiążu z kolei szykuje się dziesiąta edycja festiwalu Electrocity. Najprawdopodobniej również będzie to ostatnia edycja tego wydarzenia.   

Historycy twierdzą, że miasto Opole powstało około 950 roku. Jednak na 1217 rok szacuje się nadanie praw lokacyjnych, czyli praw miejskich Opolu. Właśnie dlatego w tym roku miasto uczci 800 rocznicę wielkim koncertem i pokazami pirotechnicznymi. 

Zapowiada się wielka eksplozja

Eksplozja Rytmów to połączenie muzyki z wielkim show scenicznym. 14 sierpnia w poniedziałek na Bulwarach nadodrzańskich wystąpią DJ Adamus i Paulla. Towarzyszyć im będą JeyJeySax tancerze – roboty Led i pokazy pirotechniczne. Wcześniej na scenie pojawi się DJ Robin, który rozgrzeje publiczność. Start imprezy o godzinie 19. Wstęp bezpłatny. 

Czy to już koniec? 

Również w poniedziałek 14 sierpnia w Lubiążu na Dolnym Śląsku odbędzie się festiwal muzyki elektronicznej Electrocity. Fani tej imprezy spotkają się już po raz dziesiąty i prawdopodobnie ostatni. Organizatorzy wydarzenia wydali bowiem komunikat - Przez dziewięć edycji wspólnie zapisywaliśmy karty historii naszego festiwalu. Mimo tego, że organizacja Electrocity w tej majestatycznej lokalizacji była niezwykle skomplikowana, zawsze dokładaliśmy starań, aby każda edycja była wyjątkowa. Naszą historię zaczęliśmy ponad dekadę temu mając pustą kartę i głowy pełne pomysłów. Każdy z nas wiele poświęcił, aby Electrocity nabrało ostatecznego kształtu. Udało nam się stworzyć społeczność składającą się z ludzi z każdego zakątka kraju, których tej nocy łączyło jedno - miłość do muzyki. Długo zastanawialiśmy się nad pomysłem na zakończenie naszej przygody z festiwalem. Postanowiliśmy zaprosić Was drodzy Mieszkańcy, abyśmy raz jeszcze wspólnie zebrali się w pocysterskim opactwie w Lubiążu aby napisać Ostatni Rozdział historii Miasta Electrocity – zapraszają organizatorzy. 

Kto wystąpi? 

Na czterech scenach pojawi się w sumie kilkudziesięciu artystów. Wśród nich będzie między innymi Paul Van Dyk. Pełny program można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia 

Czytaj także: Eska Summer City na tropie złotego pociągu. Byliśmy w Starej Kopalni w Wałbrzychu! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

1 godz. 23 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

2 godz. 30 min.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?

18 sierpnia 2017, 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

18 sierpnia 2017, 16:28
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy